• Spastik Tekerlekli Sandalye - 23/02/2013
 • Spastik Tekerlekli Sandalye

  Türkiye’nin ilk ve tek yüzde 100 Spastik Tekerlekli sandalye ,tamamı Türk mühendisleri ve bilim insanlarından oluşan yenilikçi bir ekip tarafından üretildi. Hizmet Medikal çalışmalarının ürünü olan Spastik Arabası tüketiciyle buluşuyor.

  spastik tekerlekli sandalye Sapastik hastaların ve ve bakıcısının rahatlığı düşünülerek Tasarladığımız Spastik Tekerlekli sandalye Hastanın Durumu Gözününde bulundurularak,Kişiye özel yerden yüksekliği, oturma yeri yüksekliği,taşıma kapasitesi,sırt yüksekliği gibi  bi takım özellikleri Hastanın İsteğine Göre özel olarak kendi imalat fabrikamızda üretilmektedir. Spastik Arabası Tekerlekli Sandalye  tasarımı modeli ve üretimi tamamen Firmamızın arge çalışmaları sonucu olarak tasarlanmıştır.

  Hizmet Medikal Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Aygün’nün fikriyle doğan Spastik Tekerlekli sandalye 21 aylık bir Ar-Ge çalışması sonucunda üretildi. Spastik Hastalar Tarafından sayısız testlerden geçirildi. Spastik Tekerlekli sandalyi ,Deneyen hasta yakınları  yüzde 100’e kadar başarılı bulundu. Spastik Tekerlekli sandalye’nin tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Yusuf Aygün " Spastik Tekerlekli sandalye ,Hizmet Medikal tarafından Türkiye'de üretildi, Spastik hastalar tarafından test edildi ve AR-GE çalışmaları yapıldı. Kalitesi ve Konforu itibariyle sadece ülkemizde değil, dünyada da bir ilk'tir ve benzersizdir. Spastik Tekerlekli sandalyesayesinde artık Hasta Yakınlarıda Çok Rahat Edecek! Başta anneler olmak üzere Türk insanı artık Hasta Bakımında çaresiz değil" dedi.

  Ürünü Satın Almak İçin Siteyi Ziyaret Ediniz

  www.tekerleklisandalye.info

  Tekerlekli sandalye siparişi

 • Tekerlekli Sandalye - 15/12/2012
 • Tekerlekli Sandalye

  tekerlekli sandalye

  Medikal Sağlık Ürünleri Pazarında Yerli Üretim Olarak Tekerlekli Sandalye İmalatı Yapan Sayılı Firmalardan birisi Olan Hizmet Medikal Tekerlekli Sandalye ,Ürtimi Yapmakta Olduğu 14 model ürünün tamamında tekerleğinden koltuğuna tüm malzemeleri %100 yerli olup İstanbul güngören’de bulunan imalat atölyesinde üretmektedir. 2005 Yılında faliyete girmiş olan hizmet medikal teknolojinin yeniliklerini takip ederek üretmiş olduğu ürünlerini ilk elden aracı olmadan en hesaplı olarak kullanıcıya ulaştırmak içinwww.tekerleklisandaley.info web adresini faliyete geçirerek ürünlerinin toptan ve parakende olarak online sipariş verilebilmesine olanak sağladı.

  Hizmet medikal tekerlekli sandalye ,üretimini yapmakta olduğu ürünlerin standart olarak ve müşteri taleplerine göre kilo boy gibi olguları baz alarak özel üretim tekerlekli sandalye iamalatı yapmaktadır. Hizmet medikalin tüketiciler için kurmuş olduğu bu web sitesinde görmüş olduğunuz tüm ürünlerin bireir aynısını istemiş olduğunuz özelliklere göre ialatının siparişini vermeniz mümkün. Aynı zamanda Hizmet medikal tekerlekli sandalyeürünlerinin tümünü ülkemizin tüm bölgelerine ücretsiz kargo ile gönderi yapabilmektedir.

  Hizmet Medikal Tekerlekli Sandalye

  2005 Yılında İstanbul Güngören'de Kurulan Firmamız, %100 Yerli Malzeme Kullanarak Tekerlekli Sandelye Üreten Tek Firmadır.Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel üretim ve kendine özgü 13 farklı model Tekerlekli Sandalye üretimi yapmaktadır. üretimini yapmakta olduğu ürünleri,tüm türkiye ve yurtdışında bir çok bölgeye göndermektedir. 

  Tüm Türkiye'nin, Aracısız Bölge Bayii ,Satış Bayii Aracısı Olmadan, En Ucuz Fiyata En Kaliteli Tekerlekli Sandalye Sahibi Olması İçin Hizmet Medikal Tekerleklisandalye.info İnternet Sitesini Hizmete Açmıştır.

  Hizmet Medikal'i diğer Tekerlekli Sandalye firmalarından ayıran en önemli özellik ürünün tasarım aşamasından müşteriye Gönderilmesine kadar tüm süreçleri bizzat kendisinin yürütmesi, bayilik sistemiyle değil, Online Sipariş sistemiyle çalışmasıdır.

  Hizmet Medikal Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmaktadır.
  Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmaktayız
  Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktayız

  Müşteriye güven veren, kalite, hız ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum Olarak Hizmet Vermekteyiz.

 • Duşakabin - 25/11/2012
 • Duşakabin

  Duşakabin; evlerde modern hayata geçişin bir göstergesi olup, banyolarda güzel bir görünüm sağlayan, temizlik ve hijyenik konusunda oldukça başarılı bir teknoloji ürünüdür. Duşakabinler sayesinde evlerinizde artık rahat bir şekilde duş alabileceksiniz. Çünkü bu ürünler kapaklı bir şekilde yapılmış ve dışarıya su sızdırmayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca banyolarınızda yerlerin ıslanmamasını sağlayarak rutubet oluşumunu engellemektedir. Duşakabin yararları bunlarla sınırlı değildir. Şimdi size maddeler halinde duşakabini yararlarını ve ne işe yaradığını anlatalım.

   

  -          Banyolarınızda temiz bir görünüm olmasını sağlar.

  -          Yıkanırken kış aylarında kapaklı olduğu için üşümenizi engelleyerek içerisini sıcak su sayesinde ısıtır.

  -          Temizlik ve hijyen açısından duşakabin oldukça önemli bir teknoloji ürünüdür.

  -          Cam veya plastik olarak kapaklı çeşitleri mevcuttur.

  -          Oval veya dikdörtgen biçiminde hoşunuza giden tasarımlardan seçme hakkında sahipsiniz.

  -          350 Türk lirasından başlayarak satışa sunulmaktadır.

  -          Fiyatlar içerisinde monte fiyatları dahil olarak satılmaktadır. Ancak her firmada bu uygulama geçerli değildir.

  -          Banyolarınızı sürekli olarak her duş alımından sonra yıkamak zorunda kalmayacaksınız.

  -          Dışarıya su sızdırmadığı için artık kuru ve temiz bir banyoya sahip olacaksınız.

  -          Banyolarınızda duşakabinin bulunması evinize zengin havas katacaktır.

  -          Bütçenize uygun olan duşakabinleri alarak banyonuza uygun yere monte ettirebilme hakkına sahipsiniz.

  -          Duşakabinler altlarındaki küvetlerle birlikte satılmaktadır.

  -          Tek kapılı ve çift kapılı duşakabinlerin fiyatları değişim göstermektedir. Buradan seçtiğiniz ürünlerin fiyatına sitemize üzerinden bakabilirsiniz.

  -          Duşakabinlerin camları saydam veya buzlu şekilde olabilmektedir. Buzlu camlar sayesinde içerideki kişinin görülme olasılığı düşmektedir.

  -          İnternet sitemiz üzerinden mesaj bırakarak veya bizleri arayarak dilediğiniz soruları sorabilir ve hemen bir duşakabin siparişi verebilirsiniz.

  -          Dilerseniz telefon numaranızı bize mail olarak atabilir ve sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

   

 • Duşakabin ve Duşakabin Modelleri - 28/11/2012
 • Duşakabin aslında birçok işlevi olan bir banyo eşyasıdır denilebilir. Siz banyo yaparken bu sayede başka bir insan da yine banyodaki başka bir işi yapabilir. Aynı anda banyo odasına birden fazla insanın girmesini sağlayabilir. Duşakabin olmasaydı duş yapan bir insan kendi dışında başka birini orada görmek istemediği için banyo tek bir kişi tarafından kullanılmak zorunda kalırdı. Duşakabinler aynı zamanda banyoda etrafa çok fazla su saçılmasını da önlerler. Suyun etrafa sıçramasını önleyecek bir engel olmazsa su düşündüğümüzden de daha fazla yayılabilir. Duşakabinin kapak ve diğer duvarları bu sıçramayı da önler.

   

  Kaç Tür Duşakabin Mevcut

  Banyolarımızda çokça kullanmaya başladığımız bu ürünlerin genel olarak farklı çeşitleri mevcut. Bunlar; Mika (Polistren), Temperli (Cam) ve Kompakt duşakabinler olmak üzere sınıflandırılıyor. Mika olanlar temperli ve kompakt duşakabinlere oranla daha düşük fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır.

  Mika yani polistren olan tür aslında plastik türevlerinden üretilmiş yapay plastik ürünlerdir.  Asitlere ve yıpranmaya karşı uzun süre dayanıklıdır. Ayrıca renksiz olması, renk ve şekil verilebilmesinin kolaylığı da kullanımı açısından önemlidir.

  Temperli olanlar camlı duşakabinlerdir.  Bu üründe kullanılan camlar 700 santigrat dereceye kadar ısıtılıp arkasından içine direkt hava üflenerek soğutulmaktadır. Bu işleme de temperleme denilmektedir. Bu işleme tabi tutulan camlar kırılmaya karşı çok daha dayanıklı olmaktadır. Camların doğru şekilde temperleme prosesine tabi tutulması sağlamlıkları açısından önemlidir. Bu nedenle güvenilir firmalardan bu ürünleri almanız tavsiye edilmektedir.  Ayrıca cam ürünlerin üzerine çeşitli desenler de işlenebilmektedir. Reklendirme de belirli seviyelere kadar yapılabilmektedir.

  Kompakt olanlar ise sadece içinde duş alınacak alanı ve duş bulunmayan aynı zamanda hidromasaj ve jakuzi gibi özellikleri de olan daha lüks ve komplike özelliklere sahip ürünleri ifade eder.

   

  Duşakabin Modelleri

  Kullanım türlerine ve uygulanacak alana göre birçok çeşidi vardır:

  -          1 adet sabit, 1 adet kayar panele sahip model

  -          1 adet sabit, 2 adet kayar panele sahip tür

  -          Yerden tavana kadar  iki duvar arasına döşenen genellikle 2 adet sabit 2 adet kayar paneli olan model

  -          Yerdeki duş teknesi üzerine yerleştirilen dört köşe olan model

  -          Yerdeki duş teknesi üzerine yerleştirilen oval olan model

  -          Oval bir küvet üzerine yerleştirilmiş olan tür

  -          Standart bir küvet üzerine yerleştirilmiş 2 adet kayar, 2 adet sabit panele sahip model

  -          Küvet üzerine yerleştirilmiş olup 2 duvar arasını kapatan model

  -          İki banyo duvarının kesiştiği köşeye yerleştirilmiş olan oval model

  gibi modelleri burada genel olarak sayabiliriz.

   

  Firma Seçimi Önemli

  Duşakabininizi güvenilir bir firmadan almanız çok önemlidir. Sıradan ve güvenilirliğini kabul ettirmiş bir firmadan tedarik etmediğiniz taktirde ileride ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Satın alıp parasını ödediğiniz ürün monte edildikten sonra siz kullanırken su sızdırabilir, camları doğru işlemlere maruz kalmadığı için çok küçük darbelerde kırılabilir. Böyle bir durumda firma sorunu gidermek için ciddi çaba bile gösterse evinizde tekrar bir çalışma yapmaları gerekecektir. Düşünün ki su sızmasını önlemek için çalışacaklar. Ürün yerinden kaldırılacak. Oradaki kaçak olabilecek noktalar kontrol edilecek. Sorun bulununcaya kadar uğraşılacak. Bu da sizin için ciddi bir zaman ve konfor kaybı olacak. Servis ihtiyacınız olduğunda veya ayıplı ürün nedeniyle değiştirme veya tamirat gerektiğinde karşınızda güvenilir bir firmanın olması çok önemlidir. Tabii hepsinden önemlisi yüksek kalite ile uygun şekilde üretilip doğru şekilde monte edilmiş olmasıdır. Bu nedenle işinizi sağlama alıp doğru hizmeti alacağınız bir firmayı tercih etmeniz size hem ekonomik yönden hem de rahatlık açısından ciddi artılar sağlayacaktır

   

 • İZMIR DUŞAKABIN - 26/11/2012
 • İZMIR DUŞAKABIN

  Yapı Malzemeleri Sektörünün parlayan yıldızı nokta duşakabin, ülkemizin tüm bölgelerine bayilik vererek kaliteli ürün hesaplı fiyat politikasını ülke geneline yaymaktadır. Nokta duşakabin firması üretim  ve nakliye montaj yapmakta olduğu iller İstanbul,Ankara ve İzmir  illeri ile sınırlıdır,bu iller dışından gelen siparişlerde ürünlerimiz İstanbul merkez üretim fabrikamızdan bulunduğunuz ildeki bayimize gönderilerek sizlere ulaştırılmaktadır.İzmir duşakabin 20,11,2012 tari itibariyle nokta duşakabin temsilciliği hizmete girmiştir.artık nokta duşakabin ürünlerini 0232 207 00 70 İzmir duşakabin temsilcimize ileterek talebedebilirsiniz.artık İzmir duşakabin temsilcimizden almış olduğunuz ürünleriniz evinize kadar getirilip montaj hizmetini firma personelimiz gerçekleştirmektedir.

   Nokta Duşakabin Logo

  Nokta Duşakabin Firması'nın İzmir Bölge Temsilciliği Hizmete Girmiştir.İzmir ve izmir çevresinde bulunan eğe bölgesinin bir çok iline ve ilçelerine, satışını yapmış olduğumuz ürünlerin nakliye ve montaj hizmetini sunmaktayız.Nokta Duşakabin İzmir Temsilciliğimizi 0232 207 00 70 Telefondan Arıyıp Fiyatlarımız Hakkında Bilgi edinebilir ve ilgilenmiş olduğunuz ürünün siparişini verebilirsiniz.Kalite PolitikamızMüşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır. Nokta Duşakabin  Hakkında2011 Yılı Mayıs Ayında  faliyete Başlıyan firmamız siz değerli bayilerimiz aracılığı ile hergün daha fazla atılımla Türkiye'ye en kaliteli duş ve küvet kabinleri, akrilik küvet  hidro masaj ve conpact sistemlerini sunmanın gururu ve bilinci içindedir.Kalitede en iyiyi,  üretim ve montajda en hızlıyı ilke edinen Nokta Duşakabin, hizmetlerini daha güzel sunabilmesi için siz değerli bayii ve müşterilerimiz'e bu web sitesini hazırlamıştır.Duş kabin, küvet, hidro masaj ve conpact sistemleri sektörünü yakından takip eden Nokta Duşakabin kalitesi, zengin model ve renk seçenekleriyle Sektörde Bulunan Tüm Fiarmalar İle  rekabet edecek güçtedir.Günden güne bayii kapasitesi artan Nokta Duşakabin  en güzeli sunmaya devam edecek...

  Kalite PolitikamızMüşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

   

 • Bahçelievler Duşakabin - 17/11/2012
 • Bahçelievler Duşakabin

  Nokta duşakabin fşrmasının internet adresleri yanısıra birde blogspot web adresi bulunmakta bu web sitesinde nokta duşakabin firmasında yayınlanmakta olan duşakabin küvet duş teknesi ve firma duyuruları hakkındaki haberleri arşiv halinde bulundurup duyurular hakkında müşterilen yorumları alınmaktadır. 

  2011 yılı kasım ayında faliyete giren giren bahcelievlerdusakabin.blogspot.com sayfamız bu gün tibariyle tam 1 yılını doldurmuş bulunmaktadır. aradan geçen bir yıllık zaman zarfında 4500 tüketiciye bilgi sunup 38 farklı kampanya haberinin duyurusunu yapmıştır. önümüzdeki aylar ve zamanlar içerisindeki hedeflerimizde ise daha profosyönelce tasarımla daima yenilen içeriğiyle  tüm kullanıcılara her zaman en iyi olanı bildirmek olcaktır. bahcelievlerdusakabin.blogspot.com

 • Duş Teknesi Ve Küvet Fiyatları - 06/11/2012
 • Duş Teknesi Ve Küvet Fiyatları

  Pazarcı Deyimi İle Herevin İhtiyacı Denirya Bizde Her Banyonun İhtiyacı Diyerek konumuza başlıyalım,Üretim Satış Ve Montajnı Kendi Ekimizle Yapmakta Olduğumuz Duş teknesi ve küvet fiyatları tabloda görüldüğü gibidir.


  Ürün Adı Ürün Ölçüsü Ürün Fiyatı 
  Oval Düz Duştekneleri
  Alora Duş Teknesi70x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Vande Duş Teknesi80x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Gala Duş Teknesi90x90 h:20Fiyat Bilgisi
  Tensa Duş Teknesi100x100 h:20Fiyat Bilgisi
  Oval Oturmalı Duş Tekneleri
  Fontıa Duş Teknesi90x90 h:20Fiyat Bilgisi
  Flore Duş Teknesi100x100 h:20Fiyat Bilgisi
  Kare Düz Duş Tekneleri 
  Cındy Duş Teknesi80x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Vıctorıo Duş Teknesi90x90 h:20Fiyat Bilgisi
  Esterya Duş Teknesi100x100 h:20Fiyat Bilgisi
  Dikdörtgen Düz Duş Tekneleri
  Hawaı Duş Teknesi100x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Malıbu Duş Teknesi100x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Lıfe Duş Teknesi110x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Samba Duş Teknesi110x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Atenas Duş Teknesi120x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Armada Duş Teknesi120x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Multı Duş Teknesi130x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Andora Duş Teknesi130x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Ege Duş Teknesi140x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Lena Duş Teknesi140x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Sera Duş Teknesi150x70-80 h:20Stokta yok

 • Duşakabin Modelleri Fiyatları - 05/11/2012
 • Duşakabin Modelleri Fiyatları

  Duşakabin Modelleri Ve Fiyatlarını Bulabileceğiniz Nokta Duşakabin Web Sitemiz Aylık Haftalık Ve Günlük Güncellemeler İle Duşakabin Sektörü Hakkında Tüketicilere Daima Güncel Bilgiler Aktarmaktadır.Nokta duşakabin web sitemizin fırsat köşesi bölümünde firmamızın düzenlemiş olduğu kampanyalar hakkında bilgi edinebilir ve en hesaplı fiyatla dşakabin sahibi olabilirsiniz. biz nokta duşakabin olarak duşkabin fiyatlarında en ucuz duşakabini biz satarız iddası taşımamaktayız,nokta duşakabin olarak satışını yapmış olduğumuz ürünün uzun ömürlü kaliteli ve hesaplı bir ürün olması nokta duşakabin firmasını kısa sürede en çok beğenilen firma yapan etkendir.

  Nokta duşakabin firması olarak bizim kalite politikamız,Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

  Duşakabin Fiyat Politikamız kampanyalı satışlar dışında fiyatlistesi katalog fiyatları ile parakende ve toptan satışlarda sabit fiyat uygulamaktır. Duşakabin fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için duşakabin fiyat listesi katalogunu tıklayınız, kampanyalı duşakabin fiyatlarımız için fırsat köşesi bölümüne bakınız. daha ayrıntılı geniş bilgi için 0212 504 91 47 telefondan bilgi edinebilirsiniz.

  Duşakabin Modelleri ve Duşakabin Fiyatları

  Duşakabin yaptırmaya karar verdiyseniz ; ve sorun yaşamadan kaliteli ve güvenilir bir firmayla çalışmak istiyorsanız iyi düşünün çok araştırın ve doğru karar verin günümüzde birçok firmaduşakabin leri bizim gibi üretici olan birkaç firma üzerinden temin etmekte olup üzerine kar ekleyerek siz son kullanıcılara sunmaktadır ve birçoğuda şahıslardan ibaret olup montaj sonrası destekleri bulunmamaktadır . Duşakabin yaptıracağınız firmayı seçmeden önce üreticimi yoksa aracı bir firmamı olduğuna dikkat etmelisiniz.

  Duşakabin günümüzde banyolarımızın vazgeçilmezi olmayı başarmıştır…
  Kombi, çamaşır makinesi, banyo dolabı gibi ürünlerimizi barındıran banyolarınız
  Duşakabin sayesinde rutubet ve buhar gibi olumsuz etkilerden korunarak daha uzun ömürlü olacaklardır.
  Duşakabin çağdaş yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olmayı da başarmıştır….
  hatta günde birkaç kere enazından şöyle bir rahatlamak için suyun altına girip çıktığımız banyolarımızda duşakabin olmasının rahatlığını artık hepimiz biliyoruz
  Duşakabin sayesinde banyolarınız , kuru ve daha kolay temizlenebilir bir hale gelmiştir.
  Duşakabin firmalarının yaygın olarak uyguladıkları ucuz duşakabin
  Sloganına kapılan müşterilerimiz kaliteden ödün vermeden ucuza yapılamayacağını geçte olsa anlamışlardır.
  Tabi bu demek değildirki en pahalı duşakabin en güzel  ve kaliteli duşakabindir.
  Duşakabin sektöründe kaliyeti ve rahatlığı ve güveni bizimle yakalayacaksınız.
  Duşakabin sektöründe iddialıyız...
  Duşakabin konusunda iddialıyız diyoruz çünki biliyoruzki duşakabin dışında hiçbirşey bilmiyoruz. Duşakabin bizim işimiz ve işi ehline danışmadan yaptırmayın eğer duşakabin ihtiyacınız varsa mutlaka bizim duşakabin modellerimizi incelemelisiniz .Duşakabin modellerimiz başlıklı sayfada duşakabin modellerimizi bulabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz .Duşakabin Fiyatları başlıklı sayfamızda ise duşakabin fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   

 • Ankara Duşakabin - 26/09/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN ANKARA 

  ankara duşakabinFirmamız kaliteli ürün hesaplı fiyat politikası ile , ülkemizin tüm bölgelerine, üretimini kendi üretim tesislerinde yapmakta olduğu ürünlerini göndermektedir. ankara'nın tüm ilçelerine, ürünlerini gönderi yapmadan bizzat firma personeli tarafından adrese teslim etmekte, ve bu ürünlerin montajınıda kendi uzman ekibi ile, 2 yıl ürün ve işçilik garantisi ile sunmaktadır. nokta duşakabin firması , 60 çeşit ürüne sahip ,ülke çapında ürün satışı yapan bir firmadır.

  ürünlerimizde kullanmış olduğumuz malzemelerimizin tamamı yerlidir. Cam Duşakabin Çeşitlerimizde kulanmış olduğumuz cam kalınlık çeşitleri, 4 mm 5 mm ve 6mm seçeneklerinden oluşmaktadır.cam desenleri ise 32 farklı desen seçeneğinden oluşmaktadır.

  müşterilerimizin isteklerine göre özel ölçülerde ve istemiş olduğu cam kalınlığında, ve beğendiği desen seçeneğine göre Duş kabini üretimi yapmaktayız. banyo ölçülerinize göre özel ölçü duşakabin fiyatı ne tutar diye duşünüyorsanız eğer bunun için ANKARA DUŞAKABİN FİYATLARI bölümünden fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Altındağ Duşakabin Fiyatları 
  • Ayaş Duşakabin Fiyatları 
  • Bala Duşakabin Fiyatları 
  • Beypazarı Duşakabin Fiyatları 
  • Çamlıdere Duşakabin Fiyatları 
  • Çankaya Duşakabin Fiyatları 
  • Çubuk Duşakabin Fiyatları 
  • Elmadağ Duşakabin Fiyatları 
  • Etimesgut Duşakabin Fiyatları 
  • Evren Duşakabin Fiyatları 
  • Gölbaşı Duşakabin Fiyatları 
  • Güdül Duşakabin Fiyatları 
  • Haymana Duşakabin Fiyatları 
  • Kalecik Duşakabin Fiyatları 
  • Kazan Duşakabin Fiyatları 
  • Keçiören Duşakabin Fiyatları 
  • Kızılcahamam Duşakabin Fiyatları 
  • Mamak Duşakabin Fiyatları 
  • Nallıhan Duşakabin Fiyatları 
  • Polatlı Duşakabin Fiyatları 
  • Pursaklar Duşakabin Fiyatları 
  • Sincan Duşakabin Fiyatları 
  • Şereflikoçhisar Duşakabin Fiyatları 
  • Yenimahalle Duşakabin Fiyatları 
  • Akyurt Duşakabin Fiyatları 
  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
 • nokta duşakabin ankara altındağ - 09/09/2012
 • ankara duşİdealinizdeki Banyo Keyfi Sloganımızı Gereği  Kaliteli Üretim Hızlı Servis Ve Satış Sonrası Hizmet İçin Nokta Duşakabin Firması Ülkemizin Geneline Ürün Tedariği Sağlamaktadır. Çeşitli İl Ve İlçelerimizde Oluşturduğu Temsilcilikler İle Müşterilerimize Hızlı Zamanında Hizmet ve Satış Sonrası Hizmet Devamı İçin temsilcilikler kurmaktadır. nokta duşakabin ankara  altındağ temsilciliğimiz hizmete girmiştir. altındağ temsilciliğimiz, müşterilemiz'den gelen tüm taleplere sektörde denemli uzman kadrosu ile haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

 • Duşkabini alırken dikkat edin... - 28/08/2012
 •  

  Duşkabin alırken dikkat edin...


  COMPACT SİSTEM Duş Kabini Banyoda Duşkabini keyfi bambaşka. Ama dikkat edin duşakabin alıp banyoda keyif yapayım derken başınıza dert almayın. Yılların başyında piyasaya çıkan duşakabinler, aradan geçen zaman içinde gelişti, güzelleşti
       
       Gelişen tekonolojiye ayak uyduran üretici firmalar birbirinden marifetli duşakabinleri piyasaya sürdüler. 
       
       Şimdi piyasada, müzik çalan, suyun sıcaklığını otamatik olarak ayarlayan, 20 ayrı noktadan basınçlı su pürkürten, havalandırmalı, telefonlu çok hünerli, kompakt duşakabinler satılıyor.birbirinden güzel, birbirinden marifetli Duşkabinleri çok ama maalesef 'dandik' duşkabinler de var. 
       
       Duşkabin üreten sayısı 250'yi geçtiği için sektörde kıyıcı ve kırıcı bir rekabet gözleniyor. Pek çok firma rekabette öne çıkabilmek için fiyat kırıyor. Fiyatkırınca da maliyeti kurtarmak için kaliteden taviz vermek gerekiyor. 
       
   fiyatları 100 YTL'ye kadar geriledi ama hem kalite çok düştü hem de satış sonrası servishizmetleri verilmez oldu. Merdiven altı dediğimiz kayıt dışı çalışan ve kalitesiz üretim yapan firmaların üzdüğü tüketici sayısı çoğaldı.
       
  Piyasada 250'den fazla firmanın yılda 400 bin adet Duşkabin ürettiği tahmin ediliyor. 100 YTL'den başlayan fiyatlar 5 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Son teknolojiler kullanılarak, darbelere dayanıklı panel kullanılarak yapılan kaliteli mallar, ince ve dayanıksız panel ve aliminyumdan yapılan ucuz duşakabinlerle rekabet edemiyor. Piyasada ucuz ve kalitesiz mal, iyi malın önüne geçiyor.
       
    Yapı Market Pazarlama Müdürü Toygar Barut, tüketiciyi uyarıyor. "Duşkabin satın alırkençok dikkatli olmalısınız." diyen Toygar Barut şöyle konuşuyor: "Kalitesiz camlarla ucuz plastikle yapılmış duşakabinlerde kırılma, çatlama, patlama  gibi sorunlar yaşayabilirsiniz
       
  Kalitesiz duşkabin yüzünden ciddi bir ev kazası yaşayabilirsiniz. Bir arıza ile karşılaştığınızda yardım almak için karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz. Küçücük bir arıza yüzünden elinizdekini atıp, yeni bir duşkabin almak zorunda kalabilirsiniz.
       
  Duşkabin alırken satış yapan bayinin ve satın aldığınız markanın ciddi ve güvenilir olmasına dikkat edin. Fiyatın yanı sıra üretici firmanın satış sonrası servis hizmleti verip vermediğini de öğrenin."

   

 • Duş Sektöründe Nokta Duşakabin - 31/07/2012
 • Nokta Duşakabin Logo Duşakabin,küvet,duş teknesi ve Jakuzi Sektöründe Öncü Firma Olan Nokta Duşakabin Siz Değerli Müşterilermiz Ve Bayilerimiz İçin Ürünlerini En İnce Detaylarına Kadar Anlatan Online Sipariş  Verebileceğiniz Ve Ürünlerimiz Hakkında Fiyat Bilgisine Sahip Olabileceğiniz Çeşitli İnternet Sitelerini Sizle Sunmaktadır.

  Sunmuş Olduğumuz Siteler.

  • www.duskabin.org
  • www.dustekneleri.org
  • www.jakuzi.biz
  • www.noktadusakabin.com

  Üstte Belirtmiş Olduğumuz 4 web siteside nokta duşakabin firmasına ayittir. ve bu sitelerde bulunan fiyat bilgileri nokta duşakabin tarafından daima güncellenmektedir. 

  DUŞAKABİN ÜRÜN Katagorilerimiz

  • Süper Gold Serisi Duşakabin fiyatları 
  • Süper Relax Serisi Duşakabin fiyatları 
  • Süper Fiesta Serisi Duşakabin fiyatları 
  • Süper King Serisi Duşakabin fiyatları 

  Neden Nokta Duşakabin?

  Duşakabin Sektöründe 22 Yıllık Deneyime sahip olan sayılı firma bulunmaktadır.bu firmalardan birtanesi olan firmamız uzman deneyimli ekibi ile istanbulun tüm ilçelerine ücretsiz ölçü ve keşif hizmeti sunmaktadır.

  Bizi diger firmalardan ayıran bir diğer özellik ise duş teknesi ve küvet modellerimizin tamamını kendi fabrikamızda akrilik malzemeden üretip kalitesini gönül rahatlığı ile müşterilerimize göstermektir.

  firmamız İstanbul merkezli olmasına ragmen üretmiş oldugu tüm ürünlerini ülkemizin 7 bölgesine ambarlar vasıtası ile göndermektedir. Firmamız bayilik çalışmalarına henüz yeni başlamasından dolayı tüm illerde bayilik çalışmaları yapılmaktadır. Bayimiz bulunan illerin bayii adres ve telefonu temsilcilikler bölümünde yayınlanmaktadır. Eger sizde girişimci müşebbis iseniz nokta duşakabin bayiliğini bulunduğunuz ilde almak isterseniz konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri sitemizin bayilik başvuru bölümünden inceliyebilirsiniz.

 • Oturmalı mini küvet - 30/07/2012
 • Oval Oturmalı Küvet

  Oval Oturmalı Küvet Modelleri,iki farklı modelde üretilmektedir. düz küvet ve mini küvet,düz küvet modelleri, 5 farklı ölçülerde," 55cm"  yükseklikte üretilmektedir. oval mini küvetler,"43 cm" Yükseklitle 2 Farklı Ölçüde Üretilmektedir.Küvet Modelleri Ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak, ve ürün detayları,ve  sipariş formu için ürünlerin altında bulunan, incele butonuna tıklayınız. satışını yapmkta olduğumuz küvetler. kendi imalatımız olup %100 yerlidir. küvetlerimiz akrilik malzemeden üretilmiş olup, zamanla sararma ve  kiri görüntü oluşmaz.

  üretimini yapmakta olduğumuz " oval oturmalı küvetler "  tse-en 442 kalite standartlarında üretilmekte olup, istanbul içi montaj ekiplerimiz tarafından, montajı gerçekleştirilmektedir.

  Ürünlerimiz - Mini Küvetler
   
   
  SPRICE Oturmalı Mini Oval Küvet (90x90 h: 43) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
   
  FLASH Oturmalı Mini Oval Küvet (100x100 h:43 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  Ürünlerimiz - Oval Köşe Küvetler
   
   
  MARI Oval Köşe Oturmalı Küvet Jakuzi 

  Oturmalı Özel Küvet : 150 X 150 H 55 + HİDROMSAJ SİSTEMLERİ
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
   
  SIRIN Oval Köşe Oturmalı Küvet Jakuzi 

  Oturmalı Özel Küvet : 140 X 140 H 55 + HİDROMSAJ SİSTEMLERİ
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
   
  ROXI Oval Köşe Oturmalı Jakuzi Küvet 

  Oturmalı Özel Küvet : 130 X 130 H 55 + HİDROMSAJ SİSTEMLERİ
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
   
  OCEON Oval Köşe Oturmalı Jakuzi Küvet 

  Oturmalı Özel Küvet : 120 X 120 H 55 + HİDROMSAJ SİSTEMLERİ
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
   
  Round Oval Köşe Oturmalı Küvet Jakuzi 

  Oturmalı Özel Küvet : 110 X 110 H 55 + HİDROMSAJ SİSTEMLERİ
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
 • Nokta Duşakabin Küvet Çeşitleri - 29/07/2012
 • Küvet Çeşitleri

  Nokta Duşakabin  52 Farklı Ölçüde , Küvet Çeşitleri  İmalat Ve Montaj Hizmeti Sunmaktadır. Firmamızın Üretmiş  Olduğu Küvet Çeşitleri'nin , Tamamı Akrilik Ve Panelli Olarak Üretilmektedir. Firmamızın Web Sitesinde Bulun, Tüm Küvet Çeşitlerinden , İstanbul İçinden Verilen Siparişlerde,Ürünlerimizin Ödemeleri, Kapıda Ödeme Kolaylığı İle  Nakit Veya Kredikartı İle Yapılmaktadır. İstanbul Dışından Verilen Siparişlerde,Ürün Montajı Yapılmayıp, Ürünün Montaj Ücreti ve nakit indirimi Yapılarak Ürün Bedelini Firma Hesabımıza Havale /eft Olarak Nakit Olarak Yatırılmaktadır.


  Firmamızın, Üretimini Yapmış Olduğu   Küvet Çeşitleri, Dikdörgen Ve Oval Olarak Düz Küvet Ve Mini Küvet Sınıflarına Göre Ayrılmaktadır. Küvetlerimiz Düz Küvet VeOturmalı Küvet Çeşitleri Mevcuttur. Küvet Çeşitlerimizin Tamamı , 2 Yıl Firmamız Garantisindedir. Küvet Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi İçin Sitemizin Küvet Modelleri, Bölümüne Tıklıyarak ,Küvet Modellerimizin Fiyatlarını İnceliyebilir , Online Sipariş Verebilirsiniz. Küvet Fiyatları ve Küvet Ölçüleri Hakkında Telefonla Bilgi Almak Ve Sipariş Vermek İçin 0212  504 91 47 Telefonu Arıyabilirsiniz.

  Ürünlerimiz - Dikdörtgen Düz Küvetler
   
   
  Zigana Dikdörtgen Düz Küvet (100x70 h 55 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  225 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
   
  Royal Oturmalı Dikdörtgen Düz Küvet (100x70 h 55) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  235 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
   
  Ares Dikdörtgen Düz Küvet (100x80 h 55 ) 

  Ürün Gurubu: Dikdörtgen Düz Küvetler Ürün Modeli : ARES Ürün Ölçüleri :110x70 h: 55 cm Özellikleri :Dikdörtgen Düz Küvet
  245 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
 • Küvet Alırken Dikkat edilmesi gereken - 23/07/2012
 • Küvet Alırken Dikkat edilmesi gereken hususlardan biride küvetinizin yüksekligidir. düz küvetlerde küvet yükseklikleri standardı 55cm dir. mini küvetlerde ise yükseklik 43 cm dir.düz küvetlere göre 12 cm alçak olan mini küvet kullanımı yaşlı ve çocuklu olan ailelerde oldukça kullanışlıdır. mini küvet fiyatı  düz küvetele aynıdır. herangi bi fiyat farkı oluşmamaktadır. 

  standart ölçülerimiz 100x70 ile 150x80 cm arasında üretilmektedir. üretimini yapmış oldugumuz ürünlerimizin tamamı akrilik panellidir.aynı zamada %100 yerli kendi üretimizizdir. stışı yapılan ürün 2 yıl firmamız garantisindedir.

  Ürünlerimiz
   
  SPRICE Oturmalı Mini Oval Küvet (90x90 h: 43) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  FLASH Oturmalı Mini Oval Küvet (100x100 h:43 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  OPERA Mini Dikdörtgen Küvet (100x70 h:43) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  Beta Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (100x70 h:43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  ROSANNA Mini Dikdörtgen Küvet (100x80 h:43) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  TIAGO Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (100X80 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  GIA Dikdörtgen Mini Küvet (110X70 H 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  ALORA Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (110X70 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  ICE Dikdörtgen Mini Küvet 110x80 h: 43 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  Malta Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (110X80 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  NOVA Dikdörtgen Düz Mini Küvet (120X70 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  NIAGARA Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (120x70 h:43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   

   

 • Duşakabin Fiyat Aralıkları - 22/07/2012
 • Duşakabin Fiyatları Konusunda En Güncel bilgileri ve  ayrıntılı açıklamaları bululabildiğiniz web sitemiz, aylık güncellemeler ile, yeni kampanyar ile, yenilenmekte.  duşakabin fiyatları araştıran tüm internet kullanıcılarına aradığını kolayca bulabilme imkanı sağlamaktadır. duşakabin fiyatları yanısıra duş teknesi,küvet ve jakuzi fiyatlarının'da yeralmış olduğu web sitemizde, ürün teslimatı,ödeme seçenekleri bulunmaktadır. sitemizde banyo ölçülerinize göre bir ürün boyutu bulamadı iseniz, sektöründe uzman ve deneyimli olan firmamız istanbul içi tüm ilçelere ücretsiz keşif yapıp yerinde ölçümlendirip fiyatlandırma yapmaktadır. 

  Duşakabin Fiyatları

  Duşakabin,Duş Teknesi,Küvet ve Compact sistemleri Fiyat Bilgisi ve ücretsiz ölçü keşif Talebi için 0212 504 91 47  Arayınız. veya sitemizinin sağ üst köşesinde bulunan notunuzu bırakın biz sizi arayalım formuna numaranızı bırakarak müşteri temsilcimizin sizi arayarak ilgilenmiş olduğunuz ürün hakkında ayrıntılı bilgi vermesini talep edebilirsiniz.

  Duşakabin Fiyatları Hakkında Bilgi Almak Ve Ürün Detaylarını İncelelemeniz  İçin Üretimini Yapmakta Olduğumuz 4 Farklı Ürün Modelimiz Bulunmaktadır. Ürünlerimizin  Katagorileri Aşşağıda Belirtilen Katagorilerdir. Bu Katagorileri Tıklıyarak Ürünler Hakkında Bilgi Edinebilirsiniz

  Cam Duşakabin Fiyatları 

  Nokta Duşakabin,İki farkçı kalınlıkta temperli (sekurit) cam duşakabin olan 4 mm ve 6 mmCam Duşakabin Malzemesinden Oval Kare Ve dikdörtgen model duşakabin imalatı yapmaktadır. sitemizde bulunan duşakabin katagorilerinde görmüş oldugunuz duşakabin ürün serileri olan süper fiesta duşakabinler 4 mm temperli cam kullanılarak üretilmektedir. süper gold seri duşakabin modelleri 6 mm tamperli cam kullanılarak üretilmektedir.

  cam Duşakabin fiyatları kalınlıgına yani serisine göre ve ürün ölçülerine göre faklı fiyatlandırılmaktadır. fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ücretsiz ölçü keşif ekibi talepetmek için 0212 504 91 47 telefonu arayınız. online talepte bulunmakiçin sitemizin sağ üst köşesinde bulunan biz sizi arayalım resmi üzerine tıklayıp ekranda çıkan forma iletişim bilgileriniz ve adres bilgilerinizi bırakarak online duşakabin  bilgisi alabilirsiniz.

  .

 • Neden Nokta Duşakabin? - 21/07/2012
 • Neden Nokta Duşakabin?

  Duşakabin Sektöründe 22 Yıllık Deneyime sahip olan sayılı firma bulunmaktadır.bu firmalardan birtanesi olan firmamız uzman deneyimli ekibi ile istanbulun tüm ilçelerine ücretsiz ölçü ve keşif hizmeti sunmaktadır.

  Bizi diger firmalardan ayıran bir diğer özellik ise duş teknesi ve küvet modellerimizin tamamını kendi fabrikamızda akrilik malzemeden üretip kalitesini gönül rahatlığı ile müşterilerimize göstermektir.

  firmamız İstanbul merkezli olmasına ragmen üretmiş oldugu tüm ürünlerini ülkemizin 7 bölgesine ambarlar vasıtası ile göndermektedir. Firmamız bayilik çalışmalarına henüz yeni başlamasından dolayı tüm illerde bayilik çalışmaları yapılmaktadır. Bayimiz bulunan illerin bayii adres ve telefonu temsilcilikler bölümünde yayınlanmaktadır. Eger sizde girişimci müşebbis iseniz nokta duşakabin bayiliğini bulunduğunuz ilde almak isterseniz konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri sitemizin bayilik başvuru bölümünden inceliyebilirsiniz.

  Nokta Duşakabin Ürün Tanıtımı 

  Nokta duşakabin firması ürün çedini internet kullanıcılarına 2011 yılı mayıs ayında sundu.nokta duşakabin ürünleri sanalpazar,sahibinden.com,sanalçarşı.com,anasayfailan,com gibi çeşitli ilan sitelerinde bulunan sanal mağazalarınızdan ve internet sitelerimiz olan noktadusakabin.com,dustekneleri.org,jakuzi.biz gibi sitelerimizden ürün çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Nokta duşakabin fırsat ürünleri aylık olarak güncel kampanyalar ile yenilenmekte ve %60 varan büyüklükdeki kampanyalar ile sektörünün öncüsü olma yolunda ilerlemektedir.

  Nokta duşakabin kampanyalarının duyuruları sosyal platform ve google reklamları ile müşterilerin bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Nokta duşakabin twitter,googleplus ve facebook hesaplarında güncel yeni kampanya duyuruları daima yenilenmektedir. 

 • Duşakabin Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler. - 20/07/2012
 • Duşakabin Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

  Banyonuzu Yenileme düşüncesindesiniz! Veya var olan Duşakabininizi Değiştirmeye Karar Verdiniz.Neyse Girdiniz İnternete Duşakabin Fiyatları,Duşakabin Modelleri derken Bir çok web sitesini incelediniz çeşitli makaleler okudunuz. Bazıfirmaları telefonla aradınız araştırmalarınızdan elde etmiş olduğunuz notlarınıza bakarak firmanın müşteri temsilcisine sorularıızı yönelttiniz. Kimi firmadan sıcak bir karşılama sıkılmadan sorularınıza cevap aldınız ve fiyat konusunda anlaşamadınız,kimi firmanın fiyatları oldukça cazip fakat sorularınıza verilen cevaplar sizi tatmin etmedi, birde interneti bıraıp aradığınız model ve fiyatda duşakabini yapı marketlerde araştırmaya karar verdiniz. Aradan 1 hfta geçti ve siz hala bir karara varamadınız. Artık yazda geldi firmaların iş yogunlugu oldukça fazla şiparişiniz 1 haftadan önce gelmesi çok zor , şimdi ne yapmalıyım nasıl karar vermeliyim diyorsunuz en iyi ürün en ve en ideal fiyat nasıl olmalı nereden alınabilir, sorusuna azda olsa tecrübelerimize  dayanarak ışık tutacak birkaç öneri sunmak istiyoruz.

  Öncelikle banyo ölçülerimizi alıp bu çok kolay banyomuzun köşesini L şeklinde ucdan uca veya nasıl bir model istiyorsanız duvardan duvara bir metre yardımı ile ölçünüz.  Eşinizin fikrinide alarak Temperli Cam Duşakabin Veya Hesaplı bişi olsun diye Polistren (mika) Cam Duşakabin Nasıl Bişi Olmasını İstiyorsanız Öncelikle Buna Karar Verin Ardından Ürününüzün Deseni Konusunda Karar Verin ve İnternede Bulunan Web Sitesi Bulunan Firmaları Not Edin Ve Bu Firmalar Hakkında Müşterilerin Yorumlarını Firma Ürünleri Hakkında Düşüncelerini Mutlaka Okuyun Firmayı Tavsiye Eden Diger Silerde Yeralan Haberlerine Mutlaka Bakın Firmanın Ürünlerini Size En İyi Ürün Almış olan müşteriler anlatacaktır.

  Birde en büyük hata şudur,en ucuzu olsun nasıl olursa olsun mantığı ile yolaçıkıp çin malı olsun eko seri olsun fark etmez diyerek kalitesiz bir ürüne 150 tl ödiyip alıp kısa zaman sonra arzalanıp atıp bidaha bir ürün alma hatasıdır. Bu külfet  size ucuz ürünü çok pahalı almış olursunuz. Birde almış oldugunuz ürün mutlaka garantili olmalı ve garanti servisinin çok iyi çalışıyor olması gerekmektedir. İşi şansa bırakmadan en ucuzu alma gayretine girmeden ideal fiyatlı ve uzun garanti süresi olan kaliteli bir ürün en rahat kullılabilir ve en hesaplı üründür. 

  mars duşakabin akik duşakabin inci duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin
  ELMAS DUŞAKABİN safir duşakabinyakut duşakabin
  Elmas DuşakabinSafir DuşakabinYakut Duşakabin
 • Akrilik Duş Teknesi Malzemesi - 19/07/2012
 • Akrilik Duş Teknesi

  Akrilik Duş Teknesi Akrilik Duş Teknesi’nin Üretiminde Ana Malzeme Olarak En Yüksek Kalitede Polimetilmetakrital Kullanılmaktadır.Aşınma Direnci Yüksek Olan Akrilik,Kolay Temizlenebildiği Ve Mikrop Barındırmadığı İçin En Çok Tercih Edilme Sebebidir. Akrilik İnsan Doğasına En Uygun Malzemelerden Birisi Olarak Biliniyor.Esnek Bir Yapıya Sahip Olan Akrilik,Darbeye Karşı dayanıklılığını koruyor,deforme olmuyor. Yüzeyde oluşabilen en ufak bir çizik,Polisaj Uygulaması ile kolayca yok edilebiliyor. Akrilik ürünler renk pingmentlerinin homojen dağılımı sayesinde Parlaklığını asla yitirmiyor.Yıllar geçsede ilk günkü görünümünü koruyor.

 • Fiyatı ucuz kalitesi Nasıl? - 18/07/2012
 • Duşakabin’de “Kalite “

  Duşakabin’de Kalite’nin Önemi , Duş Kabinlerinde kullanılan Silikonun Kalitesi,Rulmanları kalitesi ,Fitilin Kalitesi ,Duşakabin Camlarının Kalite ve duşakabin profillerinin kalitesi Çok Önemlidir.

  Ülkemizde bir çok duşakabin firması'nın varlıgı, duşakabincilere rakip  "çin malı" duşakabinlerin piyasada oldukça yaygın olması, duşakabin piyasasında rekabeti maksimum seviyeye Yükseltmiştir.

  Ülkemizde Bulunan, Duşakabin Firaları'da,Rekabete Ayak Uydurmak İçin , bahar kampanyası,yaz kampanyası,Gibi  türlü türlü kampanyalar düzenliyerek, fiyatları oldukça aşşagılara Çekerek, Rekabet Etmeye Çalışmaktadırlar.

  Fiyatı ucuz kalitesi Nasıl?

  Duşakabin’de Kaliteyi Bozmadan, En Ucuzu Üretmenin, sadece bir yolu vardır. Duşakabin malzemesini peşin para ile çok yüklü miktarda alıp, sadece belli standart ölçülerde  seri üretim yapıp, satışınıda toplu olarak yapıldığında kalitesi bozulmadan işci maliyetleri ve nakliye maleliyetlerinden kazanılan ve toplu alımlardan doğan iskonto oranlarından dolayı ucuza maledilebilen duş kabinlerini kalitesi Değiştirilmeden Ucuza Satılabilir. 

  Bunun Dışında adet bazında parekende ucuza satılabilecek duşakabinler’de kalite bozulmadan kampanya adı altında çok ucuza satışı yapılan bir duşakabin mutlaka malze kalitesinin eksikliğinden ucuzlatılarak satılmaktadır. Bu anlattıklarımıza bir örnek ilave etmek istiyorum  Koçtaş Duşakabin koçtaş yapı marketlerde bulunan kabinler ! 80x80 :h180 buzlu cam 225 tl  fiyat mükemmel kalite ise bilinmiyor?Koçtaş duş teknesi  80x80 :h 20 fiyat 240 tl  bu fiyatlardan anlaşıldığı gibi duşakabin piyasasındaki rekabetinde ön planda olup piyasayı allak bullak etmek için  yapılan kampanyadaki ikilemi anlamışsınızdır umarım cam desenli  duşakabin + duş teknesi  koplesi 225 iken sadece duş teknesi 240 tl neden malzeme farklılığından dolayı olduğu gayet açık ve net 225 tl fiyata koçtaş’da satılmakta olan duşakabinleri alan müşterilerin internet sitelerinde bulunan yorumlarda ortada. Yani duşakabin’de kalite her zaman çok önemli bir nokta.

  Biz nokta duşakabin firması olarak sektörün  gerekliliklerini çalışanlarımızın eğitim ve becerilerini daima geliştiren müşterilemizin memnuniyetini her zaman ön planda tutan sistemli çalışarak kurumsal yapının gerektirdiği biçimde en uygun fiyatlar ile en kaliteli duşakabini daima ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

 • Duş Teknesi’nin Farkı Nedir. - 17/07/2012
 • Küvet  İle Duş Teknesi’nin Farkı Nedir.

  Günümüz banyolarının bir çogunda görmekte olduğumuz küvet ve duş teknesi modelleri  arasında ne gibi bir fark vardır.

  Küvet İle Duş Teknesi’nin Farkı Nedir. Banyo genişliği dar olan ve Zamanı kısıtlı olan ve günde bir veya bir kaç kez banyoyapanlar için en idaeal olan duş teknesidir. Duş tekneleri  3 farklı versiyonda  çeşitli modellerde ve standart ölçü ebatlarda akrilik ve pvc olarak imal edilmektedir. Duş teknelerinde bulunan versinyonlar düz  duş tekneleri ,monoblok  duş tekneleri ve flat duş tekneleridir. Bunların birbirinden farklı olan özellikleri h: yükseklikleridir. H: yükseklikleri çeşitli firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir.noka duşakabin firmasının üretmekte olduğu standart ölçüler  “düz 20cm,mobolok 17 cm ve flat 9 cm dir.” Duş tekneleri modelleri ise oval,kare ve  dikdörtgen modelleridir.

  Banyosu geniş ve banyo yapmanın keyfini doyasıya yaşamak istiyenler için en ideal olanı ise küvettir.Küvetin duş teknesi ile olan farkı içerisinde su birikrebiliniyor olması ve hidromasaj sistemi kurularak masaj özellikli olmasıdır. Küvet Modellleri  oval köşe küvet,dikdörtgen küvet,ve özel tasarım küvetleri  yanı sıra mini küvet seçenekleri mevcuttur. Küvet fiyatları ise duş teknesine göre daha pahalıdır.

  Nokta duşakabin  satışını yapmakta olduğu küvet ve duş tekneleri  442-en TSE standartlarında süperduş üretim tesislerinde üretilmektedir.%100 yerli malzeme olup akrilik ayaklı ve panellidir.2 yıl firmamız garantisi ile satış ve montaj işlemi gerçekleştirilmektedir.

 • dikdörtgen duşakabin fiyatlar - 16/07/2012
 • 2012 Duşakabin Fiyatları 

  2012 yılı Başında Sitemizde bulunan tüm duşakabin fiyatları yeni kampanyalar ile birlikte düzenlenerek ürün detayları bölümünde ayrıntılı olarak sitemizde yayınlanmaya başlamıştır. nokta duşakabin ürünleri arasında aylık bazı ürünlerde %20,%40 ve %60 gibi fırsat ürünleri yayınlanmaktadır, bu fırsat ürünlerimizi Şirketimizin twitter sayfasından ve sitemizin fırsat ürünleri köşesinden takip edebilirsiniz.

  duşakabin fiyatları dışında dikdörtgen,küvet oval küvet ve özel küvet modellerimizin ürün resimleri yenilenerek fiyat bilgileri ürün detaylarında montaj ve kdv dahil olarak ayrıntılı şekilde sitede yayınlanmaya başlamıştır.

  fiyatlandırmalar hakkında ölçünüze uygun olan bir model ve fiyatlandırma bulumamanız halinde 0212 504 91 47 telefondan bilgi alabilirsiniz.

  nokta duşakabin istanbul içi tüm ilçelere ücretsiz ölçü keşif servisi mevcuttur. istanbul asya yakası  servis günlerimiz salı ve cuma günleridir. üretimini yapmış olduğumuz duşakabin,küvet ve duş teknelerimiz 2 yıl firmamız garantisindedir. 

 • %100 Akrilik Duş Tekneleri - 14/07/2012
 • %100 Akrilik boya kullanılarak imal edilen duş tekneleri modellerimiz.

  Duş Teknelerimiz %100 Yerli Malzemeden Üretilmektedir. Akrelik Malzemedir,zamanla sararma Ve Kirli Görüntü Oluşmaz. Duş Teknelerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Garantilidir.

  Duş Teknelerimizi İstanbulun Tüm Semtlerine Kapıya Kadar Teslim Etmekte Ve İstenildiğinde Montaj Hizmeti Uzman Ekibimiz Tarafından Karşılanmaktadır.

  Duş Teknesi Siparişi Vermek İçin  (0212 504 91 47)  Arayınız  

  Dikdörtgen Duş Tekneleri

   
  HAWAI Dikdörtgen Duş Teknesi 

  Dikdörtgen Duş Teknesi 100 x 70 :h27
  İncele

   
  MALIBU DİKDÖRTGEN DUŞ TEKNESİ 

  100x80 h: 20 cm Dikdörtgen Duş Teknesi
  İncele

   
  LİFE Dikdörtgen Duş Teknesi

  Dikdörtgen Duş Teknesi 110 x 70 :h27 EKTRA Dikdörtgen Duşteknesi :110 x 80 :h 27
  İncele

   

  Diğer duş teknesi modellerimiz olan kare duş teknesi,oval duş teknesi ve oturmalı oval duş teknesi modellerimiz için ürün modülümüzde bulunan paneli kullanarak ürün detaylarını inceliyebilirsiniz.

 • küvet ve hidromasaj sistemleri - 13/07/2012
 • Günün yorgunluğunu ve sitresini bir nebze olsun üzerinizden atmak için en ideal Yol küvet İçerisinde  uzun uzun kalarak banyo keyfini hidromasaj keyfi ile birlikte yaşamak. nokta duşakabin idealinizdeki banyo keyfini yaşamanız için kaliteli ve ekonomik küvet ve hidromasaj sistemleri çeşidini arttırdı. Oval köşe küvet,özel küvet ve dikdörtgen küvet olarak üç farklı katagori ve 80 farklı ölçü abadında çeşitlendirdi. Özel Küvet modellerinden turuva 150x100:h 55 cm ölçülerinde üretilmekte olup farklı bir tasarım harikası olarak 2012 yılında banyosunu yenilemek ve görsel zenginlik katmak istiyenler için harkulade bir seçenek.

  TURUVA SÜPER FİESTA  SERİ  DUŞAKABİN

  (4 mm SECURIT CAM) 2 SABİT 4 ÇALIŞIR PANEL

  (POLİSTREN CAM)        2 SABİT 4 ÇALIŞIR PANEL

  ÖLÇÜ ARALIĞI 

   Sağ ) 150x100 h: 148 cm

  ( Sol ) 150x100 h: 148 cm                      

   

   

   

  PROFİL RENK SEÇENEKLERİ

  • Beyaz
  • Mat Krom
  • Parlak Krom

   

   

   

  POLİSTREN CAM SEÇENEKLERİ

  • Yağmur
  • Yunus
  • Palmiye

   

   

  Küvet  Ve Cam Deseni Fiyatlara Dahil Diğildir Komple Takım Fiyatı Hakkında Bilgi Almak İçin 0212 504 91 47 Telefondan Bilgi Alabilirsiniz.

 • Duşakabin Sektörü - 12/07/2012
 • Duşakabin Sektörü

  Nokta Duşakabin, Sektörde Uzun Yıllar Deneyimi Olan profösyönel ekibi ile istanbulun tüm ilçelerine hizmet vermekte,amacımız Duşakabin sektöründe hizmetimizi kalitemizi satış ve satış sonrası servis hizmetini, kaliteli Duşakabini tüm İstanbul halkına yaymak.

  Banyo Duşakabin nokta duşakabin markasını kaliteyi herkez ile tanıştırmak için 2011 yılı mayıs ayında nokta duşakabin web sitesini kurduk,  kurmuş oldugumuz veb sitesi yanı sıra arama motorları ,firma reherleri ,sanal magazalar çeşitli ilan siteleri ,forum portalları,bloglar,sosyal paylaşım ağları ve çeşitli haber siteleri gibi çeşitli mecralarda sizlere kaliteyi tanıtmak firmamızı anlatmak  İçin elimizden gelen tüm gayretimiz ile nokta duşakabin ürünlerini ekonomik fiyat ile kaliteyi bir araya getirip sunmaya çalışmaktayız.

  Bu gayretlerimiz yanı sıra duşakabin sektörünü yakından takip ederek sürekli yenilenip  haftalık,aylık cazip kampanyalar sunarak sektörde daima en canlı firma olma gayretindeyiz .

  ülkemizde ve dünyada duşakabin ile ilgili tüm yenilikleri araştırp sizler için sunmaya çalışmaktayız.Bu yaptıklarımızı 2 amaç için yapmaktayız,ilk amacımız kaliteyi ekonomik fiyatlar ile sizlere sunmak 2. Amacımız ise sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli aktif yenilikçi olmak en kaliteyi en iyi hizmeti sizlere sunabilmek.

 • Duşlar - 11/07/2012
 • Duşlar

   Biz harika görünüyor ve performansı hakkında fanatik, ve biz de duş güvenli olduğundan emin olun. Bizim duş kabinleri sıkı EN14428 standartları karşılayan ve 3, 6 veya 8mm temperli cam ile donatılmıştır. Ayrıca, yıl boyunca güç ve sertlik korumak için en kaliteli alüminyum çerçeveleri yapılan konum.

  Biz mükemmel bir duş deneyimi yaratmak için 3 duş montaj seçenekleri var. Bir, çıkarılabilir bir ahize ile duş kiti. İki kadar fantastik bir uyandırma çağrısı ve üç duş sistemi için sabit bir duş başlığı, sabit bir kafa ve daha mobil duş ahizesi arasında geçiş yapmak için izin.

  Sınırlı bir sıcak su kaynağı ile aile ve hane halkı için ideal bir konum böylece elektrik duş su ana soğuk su kaynağı doğrudan alır.Bir deneyim daha ellerini istiyorsanız termostatik, manuel, gizli ve açık duş vanalar, duş akışını kontrol ve duş parçaları sığdırmak için izin verir.

   

 • 6 MM Desenli Cam Duşakabin - 10/07/2012
 • 6 MM Desenli Cam Duşakabin

  Süper Gold Seri Duşakabin Modelleri 

  ÜRÜN DETAYLARI: Tamperli cam Duşakabin, duş teknesi,küvet,duş sifonu,kenar çıtası,cam deseni,nakliye montaj ve  kdv dahil  Takım Halinde sunulan  kampanya.

  DUŞAKABİN CAM DESENLERİ İÇİN butuna tıklayı.duşakabin desenleri

  • Bütün Ürünlerimiz Kendi İmalatımız Olup %100 Türk Malıdır.
  • Duş Tekneleri Ve Küvetler Akrilik Malzemeden İmal Edilmiştir.
  • Ürünlerimizin Tamamı 5 Yıl Garantilidir.

  Kampanyalı Duşakabin Galaksi

  GALAKSİ  süper gold serisi Tekne üstü duşakabin 

   6 mm securıt cam 2 sabit 2 çalışır panel 

  ÖLÇÜ ARALIĞI 

  • 80x80 h: 180 
  • 90x90 h: 180 
  • 100x100 h: 180        

   

   

  PROFİL RENK SEÇENEKLERİ

  • Beyaz
  • Mat Krom
  • Parlak Krom

   

   

   

  SECURIT CAM SEÇENEKLERİ 

  • ŞEFFAF 
  • KUMLAMA 
  • YUNUS 
  • PALMİYE 
  • ÇİZGİ 
  • ÇİZGİ SAMLALI 
  • PUANLI 
  • DAMLA
 • LÜX Duşakabin Modelleri - 09/07/2012
 • LÜX Duşakabin

  banka faiz oranları'nın gerilemesi ile 2005 Yılından Sonra Emlak Piyasası bilindiği üzere oldukça gelişti ve genişledi.artık kirada oturmak yerine  20 yıllık kredi çekilerek ev sahibi olmak günümüz türkiyesinde oldukça cazip bir yol haline geldi. ekonomi'nin gelişmesi,büyümesi ile alt gelirli vatandaşların bir çogu orta gelirli oldu. saymış olduğumuz bu nedenlerden dolayı artık ev alırken öncelikler meydana geldi ilk olan öncelik artık bina yaşı (yeni bina) olması ilk öncelikler arasına girdi. son zamanlarda büyük emlak şirketleri ağaoğlu fiyapı vs. birçok firma'nın ürettiği  yaşam şehirleri (site) yüksek gelirli ailelerin oturdu yerler olmaktan çıkarak artık orta gelirli ailelerede hitap eder oldu. lüx konutlarda ve villalarda görmeye alışık olduğumuz lüx duşakabinler  artık tüm evlerde görülmekte. lüx konutlara en çok tercih edilir modeller arasında oval köşe küvet üstü 6 mm Temperli cam ve PUANLI desen  cam duşakabin modelleri oldu.

   Diger çok tercih gören modellerimiz ise allta resimleri ile birlikte  sıralanmakta.

  jupiter duşakabin

  JÜPİTER Duşakabin

  venüs duşakabin

  VENÜS Duşakabin

  turuva duşakabin

 • Duş Kabinleri - 08/07/2012
 • Duş Kabinleri  4 Farklı seride temperli cam ve plistren (mika) cam olarak üretilmektedir. standart duşakabin modelleri dışında banyonuzun ölçülerine göre özel ölçü duş kabini  üretimi yapılabilmektedir. 4 farklı seri ve 2 farklı cam çeşidine göre üretilmekte olunan duş kabinleribütçenize uydun seçenekler ile çok çeşit modeller bulunmaktadır. bu modeller küvet sütü ve tekne üstü olabildiği gibi kare ve ovel olarakda modellere ayrılabilmektedir. firmamız satış ve montajını yapmakta oldugu küvet,duş teknesi ve duş kabinlerini kendi üretim tesislerinde %100 yerli malzeme kullanarak üretmektedir. 

  üretmekte oldugumuz duş kabini ve duş tekneleri  

  • Süper Gold Serisi Duşakabin 
  • Süper Relax Serisi Duşakabin 
  • Süper Fiesta Serisi Duşakabin 
  • Süper King Serisi Duşakabin 

  Oval Duş Teknesi Standart Ölçü Aralıkları 

  • LORA OVAL DUŞ TEKNESİ  70 X 70 H :20
  • VANDE OVAL DUŞ TEKNESİ  80 X 80 H :20
  • GALA OVAL DUŞ TEKNESİ  90 X 90 H :20
  • TENSA OVAL DUŞ TEKNESİ  100 X 100 H :20
  • ONTIA OTURMALI OVAL DUŞ TEKNESİ  90 X 90 H :20
  • FLORE  OTURMALI OVAL DUŞ TEKNESİ   100 x 100 H : 20

  Kare Duş Teknesi Standart Ölçü Aralıkları 

  • CINDY KARE  DUŞ TEKNESİ  80 X 80 H :20
  • VICTORIO KARE   DUŞ TEKNESİ  90 X 90 H :20
  • ESTERYA  KARE  DUŞ TEKNESİ  100 X 100 H :20

  Dikdörtgen Duş Teknesi Standart Ölçü Aralıkları 

  • HAWAI DİKDÖRTGEN DUŞ TEKNESİ:100X70H:20
  • MALIBU DİKDÖRTGEN DUŞ TEKNESİ:100X80H:20
  • IFE DİKDÖRTGEN DUŞ TEKNESİ:110X70H:20
  • SAMBA DİKDÖRTGEN DUŞ TEKNESİ:110X80H:20
  • ATENAS DİKDÖRTGEN DUŞ TEKNESİ:120X70H:20
  • ARMADA DİKDÖRTGEN DUŞ TEKNESİ:120X80H:20
  • Multı DİKDÖRTGEN DUŞ TEKNESİ:130X70H:20
  • ANDORA DİKDÖRTGEN DUŞTEKNESİ:130X80H:20
  • EGE DİKDÖRTGEN DUŞTEKNESİ:140X70H:20
  • LENA DİKDÖRTGEN DUŞTEKNESİ:140X80H:20
  • SERA DİKDÖRTGEN DUŞTEKNESİ:150X70H:20
  • AYDER DİKDÖRTGEN DUŞTEKNESİ:150X80H:20

  Monoblok Duş Tekne Standart Ölçü Aralıkları 

  • ARBELLA Monoblok DİKDÖRTGEN Duş Tekneler : Ürün Ölçüleri 100x80 h: 15 cm 110x80 h: 15 cm 120x80 h: 15 cm 130x80 h: 15 cm 140x80 h: 15 cm 150x80 h: 15 cm
  • RAKS  Monoblok Duş Tekneleri :80x80 h:15 cm, 90x90 h: 15 cm, 100x100 h: 15 cm
  • Monoblok Dikdörtgen Duş Tekneleri Sılvıa  :Ürün Ölçüleri 100x70 h: 15 cm 110x70 h: 15 cm 120x70 h: 15 cm 130x70 h: 15 cm 140x70 h: 15 cm 150x70 h: 15 cm
  • Monoblok Oval Duş Teknesi Sansıra : Ürün Ölçüleri 80x80 h:15 cm 90x90 h: 15 cm 100x100 h: 15 cm
 • Duşakabin hijyeni - 07/07/2012
 • Duşakabin için hijyen

  Duşakabinler hangi model olursa olsun, nem ve sudaki ısıya  dayanıklı en kaliteli malzemelerden üretilir. Kullanım yerlerine göre en iyi cins alüminyum profil, elektrostatik boya, polistrilen levhalar, kaliteli fitiller ve işlevini yıllarca sürdüren rulmanlar kullanılır. Duşakabinde kabin camlarına ayrı bir önem verilir. Tüm modellerde kırılmaya karşı dayanıklı özel üretimtemperli cam ve dayanıklı malzemeden üretilmiş bağlama aksamlarıkullanılır. Duşakabin için hijyen daima en önde gelir. Tüm modellerde; mikrop ve bakteri üremesine engelleyen kapalı ray sistemi ve antibakteriyel silikonlar kullanılır.

  Duşakabin temizliği, hassas bir iştir. Banyo yapılan yerin temiz olması, hem hijyenik, hem de estetik açıdan önemlidir.

  Temizlik sırasında, işinize yarayabilecek birkaç ipucu: 

  • Kuru bir beze, çamaşır yumuşatıcısı dökün. Bu bezle, duşakabini ovun. Sert su lekeleri, yumuşar ve çıkar. Ardından, kuru kağıt peçeteyle güzelce silin. 

  • Bir bardak su ile bir bardak tuvalet ispirtosunu karıştırın. Spreyli bir şişeye koyun ve duşakabine püskürtün. Bir gazete parçasıyla, güzelce silin. Gazete, çizikleri önler. İspirto, krom tutacakları da parlatacaktır. 

  • Bir bardak beyaz sirke ile bir bardak suyu karıştırın. Aynı yöntemle duşakabine püskürtün ve temiz bir bezle silin. 

  • Karbonatlı su karışımı da, su ve pas lekelerine iyi gelir. Bir bardak kaynar suya, bir yemek kaşığı karbonat ekleyin ve karıştırın. Su sıcak olacağından, elinizde bulaşık eldivenleri olsun. Karışımı duşakabine püskürtün ve silin. 

  • Dilerseniz, bir süngeri sıcak suya batırın. Üstüne toz karbonatı serpin ve direk duşakabine uygulayın. 

  Bu metotlar yardımıyla, duşakabininiz cam gibi olsun. Temiz ve ferah bir duşakabinde, banyo yapmanın keyfini çıkarın.

 • Desenli Cam Duşakabin - 06/07/2012
 • Desenli Cam Duşakabin

  Duşakabin Cam Desenleri temperli cam olan modellere uygulanmaktadır. tamperli cam duşakabinler, küvet üstü ve tekne üstü duşakabinlerdir. küvet üstü duşakabinler dikdörtgen küvet,oval köşe küvet  ve mini küvet modellerinden oluşmaktadır. duş teknesi üstü duş kabinleri oval duş teknesi,kare duş teknesi ve dikdörtgen duş teknesi modelleridir. 

  tüm model temperli cam duşakabin modellerinde desen uygulaması yapılmaktadır. desen uygulamamız 32 farklı çeşitten oluşmakta ve talep edilen desen istenmiş olan duşakabine uygulanmaktadır.

  2012 YILI  YENİ  Duşakabin Cam Desenleri  

  Nokta duşakabin 2012 yılında cam duşakabin çeşitlerini 18 ayrı cam deseniyle süslüyor. 

  18 desen içerisinde beğenmiş oldugunuz duşakabin cam desenini ürün kodu ile siparişlerinizde mutlaka belirtiniz.

   

   Desenli Cam Duşakabinler
   2012 YILI YENİ Duşakabin Cam Desenleri Nokta duşakabin 2012 yılında cam duşakabin çeşitlerini 18 ayrı cam deseniyle süslüyor. 18 desen içerisinde beğenmiş oldugunuz duşakabin cam desenini ürün kodu ile siparişlerinizde mutlaka belirtiniz.
 • Hidromasaj Nedir ? - 05/07/2012
 • Hidromasaj Nedir ?

  Bilindiği gibi hidromasajın basit tanımı, su ile yapılan masajdır. Bunun en ideal uygulandığı yer ise banyo küvetleri, compact duş kabinleri ya da SPA tabir edilen masaj havuzlarına aplike edilmiş hidromasaj kombinasyonlarıdır. Bu kombinasyonlarda suyun, buharın ve havanın hem fiziki hem de terapik etkilerinden yararlanılmaktadır.


  Fakat daha dikkatli incelediğinizde göreceksiniz ki hidromasaj, tanımı gibi basit bir konu değildir. Aksine altyapısında uzun tıbbi araştırmalar, mühendislik geliştirmeler ve laboratuar çalışmaları bulunması gerekir. Milyon dolarlarla ifade edilen bu bilimsel çalışmaları uygulayan ciddi firmalar gerçek hidromasajı sağlayabilecek teknik aparatları üretebilir. Ancak böyle bir firmanın ürettigi hidromasaj sistemini kullandığınızda; çok zevk veren, keyifli ve dinlendirici etkilerden yararlanabilirsiniz. Hidromasajın başlıca etkilerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Kan dolaşımını düzenler. Toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırır. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.

  • Romatizmal hastalıkların iyileşmesine yardım eder. Hidroterapik tedavide kullanılır.

  • Kasları yumuşatıp gevşetir. Özellikle spor vb. bedensel çalışmalardan sonra yorulan ve sertleşen adalelerde oluşan spazmları giderir. Kemik ve eklemlerdeki ağrıları alır.

  • Vücut dinamizminin yenilenmesini sağlar. Adeta bünyeye enerji şarj eder.

  • Beyin yorgunluğu, zihinsel yorgunluk ve stres gibi ağır iş temposunun sinir sistemi üzerindeki olumsuz etkilerini yok eder, zindelik verir.

  • Vücuttaki aşırı elektrik yükünü alır, rahatlama sağlar.

  • Gerginlik ya da geceleri uyku bozukluğu gibi depresif problemlerin atılmasında iyileştirici etki yapar.

  • Yağların eritilip vücudun forma girmesine, derinin ve cilt dokusunun pürüzsüzleşmesine, güzelleşmesine faydası vardır.

 • Duşakabin Sektöründe En Çok Takip Edilen Firma - 04/07/2012
 • Duşakabin Sektöründe En Çok Takip Edilen Firma

  12 ŞUBAT 2012  15,ŞUBAT Tarihleri Arasında Forum Bölümümüze Üye Olan Tüm twitter takipçimize piyasa değeri 60 tl olan duvar sticker ücretsiz olarak dağıtılacaktır. 

  Kampanya Şartları 

  nokta duşakabin twitter Takipçisi olmak (takipçi olmak için tıklayın 

  Nokta Duşakabin Forum Bölümüne Üye Olmak (TIKLAYIN ) 

  Kampanyaya Katılmak için İletişim bölümünde bulunan formu doldurunuz mesaj bölümüne forum üyelik adınız ve twitter kullanıcı adınızı yazınız. iletişim 

  Gönderecek olduğumuz dusakabin siticker türkiyenin tüm bölgelerine ptt kargo ile gönderilmektedir.kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmaktadır.

  Duvar Sticker Nedir ?

  DUŞAKABİN STİCKER  Özellikleri:

   DUŞAKABİN STİCKER Orijinal Alman malı vinyl malzemeden üretilmiştir. Neme, suya karşı dayanıklıdır. Kendinden yapışkanlıdır.Uygulandığı yerde sadece desen kalır ve Duşakabininizde  boya ile yapılmış desen izlenimi verir. Uygulaması çok kolay olan bu çıkartmalarla sadece birkaç dakika içinde yaşam alanlarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

   DUŞAKABİN STİCKER Kullanım ömrü;  10 Yıl dır.

  Ürün yapıştıktan sonra kesinlikle Kalkma,Solma,Bozulma yapmaz 

  Çıkarmak istediğinizde Saç Kurutma makinası ile üzerine sıcaklık uygulayarak kolaylıkla çıkartabilirsiniz.!

  Trend Duşakabin Sticker ürünlerinin en büyük farkı piyasadaki ürünler gibi ''PP kağıt ve normal ''KALIN KAĞIT'' malzemelerden üretilmez. Plastik alaşımlı Vinly malzemedir

   DUŞAKABİN STİCKER Resmi

   

  Sosyal paylaşım sitelerinden biri olan twitter'da açılmış olan noktadusakabin sayfası çok kısa bir süre olmasına rağmen 1450 kişi takip listesine aldı. inşaat yapı sektöründe sosyal paylaşım alanında en çok takip edilen firma olmanın bilinci ile bizde twitter sayfamıza özel kampanyalar düzenliyor ve web sitemizde olan tüm yeniliklerimizi twitter sayfamızdan tüm takipçilerimize duyuruyoruz. sizde twitter takipçilerimize özel kampanyalarımızdan yaralanmak istiyor ve bizi sosyal paylaşım sitesi üzerinden takibe almak isytiyorsanız twitter takip et butonuna tıklayın 

 • duşakabin modelleri fiyatları - 03/07/2012
 • duşakabin modelleri fiyatları

  Nokta Duşakabin web sitesi tamamen duşakabin,küvet,ve duş teknesi modelleri ile doludur. sitemizin forum bölümünde tanıtılmakta olan diger hizmetler Tanıtımı yapılmış olan firmaya ayittir nokta duşakabin firması ile ilgisi yoktur. firmamızın üretmekte oldugu duşakabin modelleri 4 farklı seriden oluşmaktadır. bu seriler süpergold seri,relax seri,fiesta seri ve king serileridir. firmamızın üretmekte olduğu diğer ürün çeşitleri ise küvet ve duş tekneleridir. her banyoya ve her bütçeye uygun standartlarda modellerimiz mevcuttur. bu modellerimizi incelemek için ürün kataloğumuza gözatınız ürün kataloğumuzda ürünün detaylı bilgileri ve fiyatları yeralmaktadır. 

 • Duşakabin camlarına dikkat! - 02/07/2012
 • Duşakabin camlarına dikkat!

  Duşakabin kapılarında cam malzeme kullanmayı düşünüyorsanız, üretilen camın yapısını sormayı kesinlikle ihmal etmeyin. Piyasada “temperli cam” ismi ile anılan cam malzemeden üretilmiş duşakabin kapılarını tercih etmenizde oldukça büyük yarar var. Herhangi bir çatlama ya da kırılma anında yaralanma riskini en aza indiren temperli camlar, banyo gibi ev kazalarının sık yaşandığı alanlar için öncelikli tercih olmalıdır.

  Banyonuzun genişliği de seçeceğiniz duşakabinin şekli ile doğrudan bağlantılıdır. Eğer duşakabin sistemini banyo duvarlarınızın birleştiği bir köşeye yaptırmak istiyorsanız, çift kapaklı bir model seçmenizde fayda var. Duşakabinin kullandığı alan etrafında eşyalarınız varsa, sizi engellemeyecek biçimde çalışan sürgülü kapı modellerine yönelmelisiniz. Böylece kapıların açılmasından kaynaklanan alan kaybının önüne geçerek, yerden kazanmış olursunuz. Paslanmaya karşı dayanıklı ve kaymayan malzemeden üretilmiş zemine sahip duşakabinleri seçmeye de özen gösterin.

  desenli cam duşakabin

  Ürün Kodu: SD 100

  desenli cam duşakabin
  Ürün Kodu: SD 200

  desenli cam duşakabin

 • Cam duşakabin - 01/07/2012
 • Cam duşakabin

  Banyomuzun vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan duşukabinler teknolojinin gelişmesi ile artık cam duşakabinler’de banyomuzu süslemeye başladı. Geçmişte Duş Kabini Denildiğinde Aklııza Sadece Polistren (PLASTİK) cam duşakabinler gelirdi ama şimdi ise çeşitçeşit ve model model duşakabinler banyomuzun şıklığını arttırarar estetik bir görünüme sahabip olmasını sağlıyor.

  Cam duşakabin çeşitleri nelerdir?

  Cam Duşakabin çeşitlerinde her firma kendine özgü modeleri üretmektedir biz nokta duşakabin olarak oval,kare,dikdörtgen,turuva denilen model duşakabin çeşitleri üretmekteyiz üretmekte olduğumuz duşakabin çeşitleri  tekne üstü ve küvet üstü duşakabin modelleridir.

  Cam duşakabin desen seçenekleri  varmıdır ?

  Cam desenleri’de duşakabin çeşitlerinde olduğu gibi her firma’nın farklı Cam deseni  modelleri bulunmaktadır.nokta duşakabin’nin Uygulamakta Olduğu  cam  desenleri 32 çeşittir. Desen seçeneklerimize gözatmakiçin tıklayınız.

  Cam duşakabin sağlammıdır ?

  Cam Duşakabinlerin sağlamlık ölçüsünü bir video görüntü ile izliyip kendiniz de karar verebilirsiniz.


  Cam duşakabin her ölçüye göre yapılabilirmi ?

  Cam Duşakabinler standart ölçüler dışında firma tarafından banyonuza keşif yapılıp net ölçüler alındıktan sonra özel üretim yapılarak her ölçü duşakabin imal edilebilmektedir.

  Cam duşkabin pahalımıdır ?

  Cam duşakabinler pleksi duşakabine nazaran  pahalıdır ama evinize ve banyonuza katmış olduğu değeri hesaplarsak oldukça ucuzdur.

 • Duşkabin Alırken Neye Dikkat Edersiniz - 30/06/2012
 • Duşkabin Alırken Neye Dikkat Edersiniz 

  Nokta Duşkabin Olarak,Sizlere Daha Kaliteli Ve Ekonomik, Duş Ve Küvet Kabinleri Üretmek, Ve Kaliteyi Herzaman Arttırmak,Maksadı İle Sizlerin Talepleri Ve İsteklerini Dinliyoruz. Bizim ARAŞTIRMA  Ve Geliştirme ( ARGE) Çalışmalarımızda,Bizlere Vereceğiniz Tavsiyeler,Önemle Dikkate ALINACAKTIR.

  Duşkabin Alırken Öncelik Olarak Dikkat Ettikleriniz nelerdir?

  • Duşkabin'de ilk aradığınız kaliteli olması 
  • Duşkabin alırken en ucuzu olması 
  • Duşkabin Alırken Estetik görünümlü Olması 

  YUKARIDA belirtmiş olduğumuz özelliklerden ilk hangisi sizi duşkabin alırken etkiliyen faktörün başında gelmektedir. sizden cevaını beklediğimiz Soru Sadece Sorulmuş Olunan Sorulardan Birini Konu Altında Bulunan Yorum Bömünde Bizimle Paylaşmanızı Sizlerden Rica Ve Talep Ediyoruz.

  Biz Nokta Duşkabin Ve Süperduş Ailesi Olarak EN ucuz Duşkabin Çeşidini Üretmesekde Sektörün Önde Gelen Firmaları İle RAKABET Edebilecek Hesaplı Ve Kaliteli Duşkabin Üretmekteyiz. birde Farkına Vardıysanız diger duşakabin sitelerinde Kullanılan Duşkabin resimleridışında kendi üretmekte olduğumuz duşakain resimlerinin sergilenerek duşakabin almak isteyen müşterilerimize en doğru bilginin verilmesi ilke edinmiş durumdayız. sitemizde görmüş oldugunuz tüm duşakabin resim kataloğ ve fiyat listesi tamamen kendi mataryellerimizdir.

  Nokta Duşkabin Ailesi Olarak Tüm Müşterilerimize Sağlıklı Mutlu Günler Dileriz.

 • Cam Duşkabin Çeşitleri - 30/06/2012
 • Nokta Duşkabin Desenli Cam Duşkabin Çeşitleri, 6 mm Tamperli Oval Tekne Üstü Duşkabinler 32 farklı desen seçeneği ile üretilmektedir. desenlerimiz arasında yunus,palmiye,çizgi,puanlı gibi 32 farklı desen seçeneği mevcuttur.desenli cam duşkabin çeşitlerimize profil seçeneği olarak beyaz profil ,mat krom profil ve parlak krom profil seçenekleri mevcuttur.

   en çok tercih edilen profil çeşidimiz mat krom profildir, beyaza nazaran daha ağır duruşu ve estetik görünümlüdür,parlak korom profil'den daha kolay temizlenmektedir. fiyat olarak beyaz profilden az yüksek fiyatlıdır parlak krom profil ile arasında bir fiyat farkı yoktur. duşakabinlerimiz 6mm tamperli camdır, kırılmaya dayanıklıdır. olası kırılmalarda ise buz gibi dagılıp boncuk boncuk olmakta insan vucuduna hiçbir şekilde zarar vermemektedir. oval duş teknelerimiz ise akrilik malzemedir akrilik olmasının sağladıgı avantajlar ise zamanla sararma ve kirli görüntü oluşturmaması kirin üzerine yapışmayıp kaygan şekilde kiri üzerinden atmasıdır.

  duş tekneleri iki çeşitden oluşmaktadır birincisi düz tekne ikincisi ise son zamanlarda en çok tercih edilen model olan oturmalı duş teknesi bizimde size tavsiyemiz budur. düze nazaran sadece 20 tl fiyat farkı vardır.

  desenli duşkabinlerimiz tamamen kendi üretimimiz olup çin ve benzeri malzemeler kulanılmamaktadır. ve bizden almış oldugunuz duşakabinlerimize 2 yıl  ürün ve montaj garantisi vermekteyiz. montaj ekibimiz 9 yıllık deneyimli ekipten oluşmaktadır.

  sizde duşkabin yaptırırken işi ustasına vererek zamanla sorun yaşamadan uzun ömürlü duşakabin sahibi olmak istiyorsanız nokta duşkabin müşteri servisimizi arayın ürünler hakkında aklınıza takılan ne varsa sorarak ürün hakkında detaylı bilgi alın müşteri hizmetleri telefonumuz 0212 504 91 47 haftanın 7 günü sabah 09:00 akşam 22:30 kadar hizmet vermektedir. nokta duşakabin aynızamanda ücretsiz ölçü ve keşif taleplerinizi de karşılamaktadır. istanbulun neresinde olursanız olun tüm ilçelere uzman ekiplerimiz tarafından ücretsiz keşif talebiniz karşılanmaktadır.

 • Küvet Üstü Duşkabin Modelleri - 29/06/2012
 • Oval Küvet  Üstü  Duşkabin Modelleri

  Oval Küvet Üstü Duşkabin Modellerimiz web sitemizde bulunan safir,yakut,akik,jupiter ve turuva Ürün Modellerimiz Olarak 5 farklı Modeldir. Bu modellerimiz tamperli cam kabin Ve Polistren CamDuşakabin  olarak üretilmektedir . Ürünlerimiz arasındaki Model Farkları 6 mm tamperli cam ,4 mm tamperli cam ve polistren cam oluşlarıdır. Diger farklı olan tarafı ise akik  ve turuva modellerinin diger ürünlere göre değişik tasarımda olmasıdır.bu değişiklik turuva modelimizde 100x150 ölçülerde yumurta diye tabir ettiğimiz modelde küvet üzerine uygulanıyor olmasıdır.


  Duşakabin Modelleri Akik modelimizin farklı olan yanı panel kısımlarının pivot kapı olup dışa açılıyor olmasıdır. Oval Küvet Üstü Duşkabin Modellerimizde Profil Olarak beyaz profil,mat krom ve parlak krom profil seçenekleri sunulmaktadır. Desen uygulaması ise 15 farklı desen uygulanabilmektedir.  Polistren cam kabinlerde desen seçeneği 3 desen ile sınırlıdır bu desenler palmiye,yunus ve damla desenleridir.

  Oval Küvet ölçü aralıklarımız 110x110 ile 150x150 ölçü aralıklarında değişmektedir. Turuva modelimiz için Kullanılan Küvet İse özel Tasarım Küvetlerimiz arasında bulunan 150x100 sag köşe ve 150x100 sol köşe Küvet Modelidir.  Küvetlerimiz  Normal Küvet Olarak Ve jakuzi Küvet Olarak İmal Edikmektedir. Jakuzi Küvet Modellerimiz 3 Farklı Motor Seçeneği İle Üretilmektedir. Bu seçenekleri 8 hava jetli hidro msaj sistemli süper sistem jakuzi ,16 hava jetli hidro masaj sistemli fiesta sistem jakuzi Ve 32 hava jetli hidro masaj sistemli fresh sistemli jakuzi Modelleridir.

  KÜVETLER  %100 Yerli Malzemeden Üretilmektedir.

  Satışını Yapmakta Olduğumuz Tüm Küvet Modelleri Akrilik Malzemeden Süper Duş Üretim Tesislerinde TSE -EN 442 Kalite Standartlarında Üretilmektedir. Tüm Ürünlerimiz 2 Yıl Firmamız Garantisindedir.

 • Cam Duşkabin Tasarımları - 29/06/2012
 • Cam Duşkabin Tasarımları 

  Cam Duşkabin Tasarımları banyo içerisinde en çok  tercih edilen modeller olarak bilinmektedir. Modern Cam Duşkabin Herkesin zevk ve ihtiyacına göre farklı cam duşakabin çeşitleri firmalar tarafından dizayn edilebilmektedir. Fonksiyonlu Cam Duşkabin Banyo dekorasyonu içerisinde gayet şık bir görünüm aksettirecek cam duşakabinler sorunsuz temizliği ile sizlere hiç zorluk çıkarmayacaktır. 

  Sade Cam Duşkabin Banyolarde şeffaf ve sade dekorun ön planda tutulması her zaman için ferah huzur verici bir atmosfer sağlıyacaktır. Camdan Duşkabin Bu doğrultuda cam duşbakin tasarımları sizlere en iyi örneği temsil edebilecek modelleri ile eşlik etmektedir.

   

  2011 YILI  YENİ  Duşkabin Cam Desenleri  

  Nokta duşkabin 2011 yılında cam duşakabin çeşitlerini 18 ayrı cam deseniyle süslüyor. 

  18 desen içerisinde beğenmiş oldugunuz duşkabin cam desenini ürün kodu ile siparişlerinizde mutlaka belirtiniz.

 • birbirinden şık duşkabin modelleri - 28/06/2012
 • Nokta Duşkabin'den birbirinden şık duşkabin modelleri 

  imalat ve montajı profösyönel kadrosu ile yapan nokta duşkabin birbirinden şık tasarımları ve 32 ayrı desen seçeneğinin mevcut oldugu şık duşakabin modelleri ile banyosunu yenilemek istiyenlere özel çözümler üretiyor.

  elmas duşakabin nokta duşkabin'nin süper duş ile ortak ürünü olan istanbul ikitelli de bulunan üretim tesislerinde üretilen elmas duşkabin modeli hem şık duruşu hemde inanılmaz cazip fiyat avantajı ile mimarların yeni gözdesi durumunda. 

  elmas duşkabin bella seri olan kalın profil olmasından dolayı uzun yıllar hiç sorunsuz dayanıklı oluşu ve şık Duşakabin görünümüne sahip olması elmas duşakabin modelini ön plana çıkaran bazı özellikleri.

  elmas duşkabin panel özelliği 2 sabit ve 4 çalış panelden oluşmakta ve ister beyaz ister krom porofil seçeneği ile tercih edilebilmektedir. elmas duşakabin cam seçeneği 4mm tamperli cam olarak üretilmektedir. 

  dar bütçelere uygun olarak isteyen müşreterilerimiz için cam seçeneği olarak polistren cam seçeneğide uygulanabilmektedir. polistren cam desenleri palmiye,yunus ve damla desenli olmaktadır.

  elmas duşkabin ister düz duş teknesi ister oturmalı duş teknesi seçeneği üzerine uygulanabilinen bir modeldir. ürün ölçü standartları 80x80, 90x90,  ve 100x100 olarak  standart ölçüde üretilmektedir.

 • Duşkabin mi Arıyorsunuz - 28/06/2012
 • Duşkabin mi Arıyorsunuz 

  Duşkabin mi Arıyorsunuz ( Hepsi Burda?    Şık Ve  Hesaplı Duşakabin Modelleri Ni Bulabiliceğiniz  Doğru Adrestesiniz.

  duşakabin modeliNokta duşkabin 35 farklı duşakabin modeli Üreten  ve 18 ayrı duşkabin desen seçeneği sunan ve istenilen ölçüye göre özel üretimle idealinizdeki banyo için sizlere en ideal en hesaplı duşkabin modelleri İmalatı yapan Bir Firmadır.

  ister duş teknesi ister küvet olsun istersenizde  yere uygulamalı her ölçü her ebata göre duşakabin imalatı yapmaktayız.

  imalatını yapmakta olduğumuz duşakabinler 4 farklı katagori olarak müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. bu katagorileri şöyle sıralıyabiliriz.

  Duşakabin Modellerimiz

  • Süper Gold Serisi Duşkabin
  • Süper Relax Serisi Duşkabin
  • Süper Fiesta Serisi Duşkabin
  • Süper King Serisi Duşkabin

  Süper Gold seri Duşkabin Modellerimiz duş teknesi ve küvet modellerine uygulanan 6 ml tamperli cam duşakabin modellerinden oluşmaktadır.

  süper relax seri duşkabin modelleri gold seri duşakabin modellerinden farkı  açılır panel olmasıdır. yani yana sürgülü yerine dışa açılır pivot kapı modelli duşakabin modelleridir.

  süper fiesta seri duşkabin modellerimiz 4 ml tamperli cam ve polistren cam olarak iki farklı cam seçeneği ile üretilmektedir. 

  süper king seri duşkabin modellerimiz palmiye,yunus ve damla desenli olarak ister krom ister beyaz profil olarak polistren cam seçeneği ile üretilmkte olup en hesaplı duşkabinmodellerimizdir. 

 • Küvet Üstü Duşkabin Modelleri - 27/06/2012
 • Küvet Üstü Duşakabin Modelleri

  Nokta duşkabin'den dikdörtgen küvet ve oval küvet üstü duşkabin modelleri tamperli cam duşakabinler ve polistren cam duşakabinler olarak 2 farklı cam duşakabin resmimodeli ve 3 farklı profil seçeneği ile üretilmektedir. profil seçenekleri beyaz profil ,mat krom profil ve parlak krom profil olarak üretilmektedir. dikdörtgen küvet üstü duşkabin standart ölçüleri 150x70 ve 150x80 ölçülerinden başlıyarak 200x70 ölçüleri arasında üretilmektedir. daha küçük ölçülerde düşünenleri için h: yükseklik 43 olan mini küvetlerimiz mevcuttur. 

  dikdörtgen küvet üstü duşkabin modellerimizden biri olan milas modelimiz istenildiginde bella seri olan kalın profil polistren cam veya 4 ml tamperli cam seçeneği ile uygulanmaktadır. cam duşakabin desen seçeneklerimiz 18 farklı desen seçeneğimiz mevcuttur. plistren cam desen seçeneği olarakda palmiye,yunus ve damla desenli seçeneklerimiz mevcuttur.

 • Duş Teknesi İle Küvet Arasındaki Fark Nedir? - 27/06/2012
 • Duş Teknesi İle Küvet Arasındaki Fark Nedir?

  duş yapmak amacıyla kullanılan, derinliği fazla olmayan farklı renk, şekil ve malzemelerden yapılan bir banyo teknesidir.

  Küvet Çocukların, yaşlıların veya bedensel engellilerin daha rahat kullanması için duş tekneleri banyo küvetleri nden daha uygun ve doğru bir seçimdir.Özellikle bebek küveti yerine bebeğinizi daha kolaylıkla yıkayabileceğiniz bebek duş tekneleri ni tercih edebilirsiniz. Ayrıca daha da güvenli olması açısından kaygan olmayan zeminler seçilebilir.

  Banyonuzun daha ferah görünmesi için, yerden çok yüksek olmayan ve mümkün olduğu kadar sade bir duş teknesi tercih etmelisiniz. Açık renklerdeki duş tekneleri yine mekanda aydınlık ve genişlik yaratır.

  Duş teknelerinde genellikle akrilik veya polimer olanlar tercih edilir. Polimer duş tekneleri oldukça ağırdır ve kurulumda zorluk yaratabilir. Ancak akrilik olanlar da kullanırken yaylanma etkisi yaratır ancak sararma ve deforme olmaz.

  Günümüzde kullanılan duş tekneleri sadece klasik kare olanlarla sınırlı değildir. Farklı renk ve şekil seçenekleri bulunan duş teknelerini kendi beğeninize ve banyonuzun şekline göre oval, köşe, dikdörtgen veya kare olarak seçebilirsiniz. Akrilik duş teknesi sın günlerde sıkça tercih edilen modeller arasında..İsteğe göre döküm dus teknesi de seçilebilir.

  Duş Teknesi , Küvet İmalatı Ve Montajın'da 1990 Yılından beri faliyet gösteren firmamız siz değerli Müşterilerimize Daha Kaliteli Hizmet İçin daha fazla atılımla İstabulun  Tüm İlçelerine   en kaliteli Duş Teknesi, akrilik Küvet Ve hidro masaj sistemlerini sunmanın Gayreti İçindedir.

  Duş Teknesi, Küvet Ve hidro masaj sistemleri sektörünü yakından takip eden Firmamız kalitesi, zengin model ve renk seçenekleriyle istanbul'da Lider Firma Özelliği İle Tüm Diğer Firmalar İle  rekabet edecek güçtedir. Günden güne bayii kapasitesi artan Firmamız  en Kaliteliyi En Hesaplı Fiyat İle Sunmaktadır.

 • Temperli Cam Özellikleri - 26/06/2012
 • Temperli Cam Özellikleri

  Temperli Cam Özellikleri: Kırılma halinde camın zar büyüklüğünde küçük kütleli parçalara ayrılmasıdır. Temperleme işlemi aynı zamanda camın gücünü ve ısıl gerilimlere karşı direncini arttırır… Bu da darbelere karşın diğer camlara oranla 4 , 5 kat daka mukavemet kazanılması demektir. Bir nevi güvenlik camı da denilebilinir. Halk dilinde temper, temperli, securit, temper glass diye de adlandırılır. Oto & otomobil camlarıyla aynı özelliğe sahiptir.

  Temperli Cam Özellikleri Kırılma halinde camın zar büyüklüğünde küçük kütleli parçalara ayrılmasıdır.Ölçüsüne uygun kesilmiş ve kenar işleminden geçirilmiş cam panolar yumuşama noktasına yakın bir dereceye kadar ısıtılıp hızla soğutularak cam yüzeylerine 10.000 psi basınç ön gerilimi kazandırılır.Özel ısıl işlemlerle belirli seviyelerde yüzey ön gerilimi kazandırılan temperli camlar, normal camlara göre basınç, darbe ve ısıl kırılma risklerine karşı yaklaşık 4-5 kat daha dirençlidir. (Isıl kırılma, bazı kısımları güneş ısısı alan; diğer kısımları gölgede kalan güneş kontrol panolarında ortaya çıkan bir risktir.) Temperleme işlemi aynı zamanda camın gücünü ve ısıl gerilimlere karşı direncini arttırır.

 • Duşkabin sistemleri - 26/06/2012
 • Duşkabin sistemleri

  Duşkabin sistemleri, modern hayatın hızlı akışının bir sonucu olarak, temiz ve sağlıklı banyolar oluşturmak amacıyla ortaya çıkmıştır. Zamanla farklı teknik ve elementlerin de üretime dahil edilmesiyle ürün çeşitliliği artış göstermiştir.

   Halk arasında duş kabini olarak da tabir edilen duşakabin sistemleri, ağırlıklı olarak; pleksi duşakabinler, cam duşakabinler, panel duşakabinler gibi adlarla tanınırlar.

  Duşkabinler, Duş teknelerinin üzerine veya küvet üstüne uygulanabildiği gibi, hareketli kanat biçimleri de duşakabinlerin şekillerine uyum sağlamaktadır. Her zevke ve bütçeye göre duşakabin seçenekleri mevcut olup, ayrıca müşterilerin talepleri doğrultusunda, ekonomik uygulamalarda da farklı tercihlere yer verilebilmektedir

   

 • Duşkabin Firmaları - 25/06/2012
 • Duşkabin Firmaları 

  Türkiye ve dünyada duşakabin firmaları 

  duşakabin firmaları Nokta Duşkabin Form Bölümünde yer alan duşkabin firmaları konu başlığında türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde bulunan duşkabin firmaları'nın iletişim bilgileri adresleri ve firma faliyet alanları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. aynı zamanda daha önce yaptırmış olduğunuz duşakabiniz ile ilgili firmalar hakkında yorumlarda bulunarak firma nın verdiği hizmetler hakkında duşakabin yaptırmak istiyen müşterilere ön bilgi almalarına katkıda bulunabilirsiniz. nokta duşakabin form bölümünde duşkabin firmaları tanıtım faliyeti ilgili firmanın web sitesinde bulunan bilgilerden derlenerek hazırlanmıştır. forum da yer alan tüm logo ve diğer materyaller firmaya ayittir. nokta duşakabin bu firmalar ile bağlantılı diyildir.

  duşkabin firmaları ile ilgili bilgilere sitemizin üst başlıgında bulunan forum bağlantı linkini tıklıyarak ulaşabilirsiniz. forum bölümümüzde duşakabin firmaları yanısıra dekarasyon ihtiyacına cevap verebilecek sektörel firmaların iletişim bilgileride mevcuttur. 

 • Duşkabin İmalatı - 25/06/2012
 • Duşkabin İmalatı

  Duşkabin İmalat Montaj Hizmeti 

  duşakabin imalatı Nokta duşkabin  standart duşakabin imalatı dışında banyo ölçüleinize göre standart dışı özel üretim duşkabin  imalatıyapmaktadır.  Nokta duşakabin süperduş  ile yapmış olduğu bayilik anlaşması gereği  nokta duşkabin almış olduğu duşkabin siparişlerini 1990 yılından beri faliyet gösteren süperduş  üretim tesislerinde imalatını yaptırmaktadır. Nokta duşkabin esenler atışalanı da ve ikitelli Marmara sanayi sitesinde duşkabin imalatı yaptırmaktadır.

  Nokta duşkabin tüm ürünleri üretim ve montaj garantisi 2 yıldır. İmalatını yapmış olduğumuz duşkabin,duş teknesi,küvet ve hidro masaj sistemleri sadece istanbul içi nakliye ve montaj hizmeti ile satılmaktadır. İstanbul dışı siparişler kargo ile gönderilmektedir.

  Nokta duşkabin  kalite üreten firma olma başarısını gösterdi. 2011 yılı mayıs ayında tiryaki gıda ve inş şti  markası olarak piyasaya giren nokta duşkabin 5 aylık kısa bir zaman diliminde istanbul’da en çok beğenilip ve tavsiye edilen firma olma başarısını elde etti. Bu başarının temelinde kaliteli malzeme profosyonel işçilik ve ucuz fiyat ile ürün satışı oluşturmaktadır.

  Nokta duşkabin istanbulun tüm ilçelerine 5 ekipden oluşan keşif ve montaj filosu ile hizmet vermektedir. Bu ilçeleri Görmek İçin Tıklayın 

  NOKTA DUŞKABİN ÜCRETSİZ ÖLÇÜ KEŞİF TALEİ İÇİN 0212 504 91 47 

 • Bahçelievler Duşkabin - 24/06/2012
 • Bahçelievler  Duşkabin

  Kayaşehir BÖLGESİ ÜCRETSİZ ÖLÇÜ KEŞİF TALEBİ 0212 504 91 47

  Bahçelievler DuşakabinNokta duşkabin  Bahçelievler ilçesinde bulunan tüm mahallelere ücretsiz ölçü keşif hizmeti sunmaktadır.  Duşkabin keşif talebinde bulunmak için ister sitemizde bulunan panele iletişim bilgisi adres telefon bilgilerinizi bırakarak talepte bulunabilir veya 0212 504 91 47 nolu telefondan bizi arıyarak tabinizi iletebilirsiniz. Nokta duşkabin Bahçelievler ilçesine özel fırsat ile satışa Bunmakta oldugu ürünler hakkında sitemizde bulunan duş ve küvet kabinleri bölümünü ziyaret ederek duşkabin modelleri ve ürün ayrıntıları hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

  Nokta duşkabin tüm ürünlerinde 2 yıl malzeme ve montaj garantisi sunmaktadır. Sizde kaliteyi en hesaplı fiyata almak istiyorsanız en doğru adres olan nokta duşakabin'i tercih ediniz. Nokta duşkabin  sunmuş olduğu duşakabin fırsat ürünlerinden Zamanında Haberdar Olmak İçin .  sosyal medyada Nokta Duşkabin'i ediniz. takip etmek için nokta duşkabin sosyal medya  web sayfamızı siyaret edebilirsiniz. 

 • KayaŞehir Duşkabin - 24/06/2012
 • KayaŞehir  Duşkabin

  Kayaşehir BÖLGESİ ÜCRETSİZ ÖLÇÜ KEŞİF TALEBİ 0212 504 91 47

  Kaya Şehir Duşakabin Nokta duşkabin  Kayaşehirilçesinde bulunan tüm mahallelere ücretsiz ölçü keşif hizmeti sunmaktadır.  Duşkabin keşif talebinde bulunmak için ister sitemizde bulunan panele iletişim bilgisi adres telefon bilgilerinizi bırakarak talepte bulunabilir veya 0212 504 91 47 nolu telefondan bizi arıyarak tabinizi iletebilirsiniz. Nokta duşkabin KAYAŞEHİR  ilçesine özel fırsat ile satışa Bunmakta oldugu ürünler hakkında sitemizde bulunan duş ve küvet kabinleri bölümünü ziyaret ederek duşakabin modelleri ve ürün ayrıntıları hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

  Nokta duşkabin tüm ürünlerinde 2 yıl malzeme ve montaj garantisi sunmaktadır. Sizde kaliteyi en hesaplı fiyata almak istiyorsanız en doğru adres olan nokta duşakabin'i tercih ediniz. Nokta duşkabin  sunmuş olduğu duşkabin fırsat ürünlerinden Zamanında Haberdar Olmak İçin .  sosyal medyada Nokta Duşkabin'i ediniz. takip etmek için nokta duşkabin sosyal medya  web sayfamızı siyaret edebilirsiniz. 

 • Duşkabin esenler - 23/06/2012
 • Duşkabin  esenler

  ESENLER BÖLGESİ ÜCRETSİZ ÖLÇÜ KEŞİF TALEBİ 0212 504 91 47

  esenler duşakabinNokta duşkabin  esenler ilçesinde bulunan tüm mahallelere ücretsiz ölçü keşif hizmeti sunmaktadır.  Duşkabin keşif talebinde bulunmak için ister sitemizde bulunan panele iletişim bilgisi adres telefon bilgilerinizi bırakarak talepte bulunabilir veya 0212 504 91 47 nolu telefondan bizi arıyarak tabinizi iletebilirsiniz. Nokta duşkabin esenler  ilçesine özel fırsat ile satışa Bunmakta oldugu ürünler hakkında sitemizde bulunan duş ve küvet kabinleri bölümünü ziyaret ederek duşakabin modelleri ve ürün ayrıntıları hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

  Nokta duşkabin tüm ürünlerinde 2 yıl malzeme ve montaj garantisi sunmaktadır. Sizde kaliteyi en hesaplı fiyata almak istiyorsanız en doğru adres olan nokta duşkabin'i tercih ediniz. Nokta duşkabin  sunmuş olduğu duşkabin fırsat ürünlerinden Zamanında Haberdar Olmak İçin .  sosyal medyada Nokta Duşkabin'i ediniz. takip etmek için nokta duşakabin sosyal medya  web sayfamızı siyaret edebilirsiniz. 

 • Kare Duşkabin’de Fırsat Ürünü - 23/06/2012
 • Kare Duşakabin’de Fırsat Ürünü

  Nokta Duşkabin'den  Tekne Üstü Kare Duşkabin'de Fırsat Ürünü Kampanyası Yıl Sonuna Kadar Devam Etmekte 

  Nokta duşakabin fırsat ürünü Nokta Duşkabin’den 80X80 , 90X90 VE 100X100 Kare tekne üstü duşakabin’de ayın fırsatı istanul içi tüm ilçelere nakliye ve montaj dahil 185 tl duşkabin  duşkabin ürün adı polo  ürün özellikleri 2 sabit 2 açılır panel köşe girişli beyaz profil polistren cam  desen seçenekleri yunus,damla ve palmiye seçenekleri ile  imal edilmektedir.

  Bu ürünümüz her banyoya idaal ölçüler olan 80x80, 90x90 ve 100x100 satandardında ürerilmektedir. Küvet üstü ve tamperli cam istiyenler için sitemizde bulunan diger ürünleri inceliyebilirsiniz. Bu ürünümüze kalın seri olan kalın krom profilde uygulanabilmektedir. Ücretsiz ölçü keşif talebinde bulunmak için sitemizde bulunan paneli kullanabilir veya 0212 504 91 47 nolu telefondan haftanın 7 günü sabah 09:00 dan akşam 22:30 kadar talepte bulunabilirsiniz. Fırsat ürünümüz  2011 yıl sonuna kadar aynı fiyatdan satılacaktır.

  2012 duşkanim fiyat listesi  Yenilenene kadar fiyat sabit kalıcaktır. Bu ürünümüzün 6 mm tamperli cam modelide mevcuttur. Tamperli cam seçeneğimizi incelemek için ürünlerimiz arasında göreme tekne üstü duşakabin modelimize akabilirsiniz.  Fırsat ürünlerimizden haberdar olmak istiyorsanız https://twitter.com/#!/noktadusakabin den fırsat ürünlerimizi takip edebilirsiniz

 • Sağlam Duşkabin Modelleri - 23/06/2012
 • Sağlam Duşkabin Modelleri

  sağlam duşakabinSağlam Duşkabin İhtiyacınızmı var ozaman en doğru adrestesiniz nokta duşkabin yılların verdiği profosyönellik ve malzeme'de en iyisini kullanarrak sizler için en kaliteli en sağlam duşkabin'i üretmekte ve uzman kadrosu ile montaj hizmetini kendisi karşılamaktadır.

  Nokta Duşkabin ucuz duşakabin'de Sağlam ve Kaliteyi Daima Üst Seviyede Tutarak Estetik Görünümlü  Duşkabinler Üretmekte. Üretmiş Olduğu Duşkabinler 2 yıl Firma Garantisi Kapsamında Olmakla Birlikte Ortalama Ömrü 10 ile 15 YIL arasında dayanıklılık göstermektedir. Duş teknesi ve küvetler akrilik malzeme kullanılarak üretilmektedir. akrilik malzeme kir tutmama avantajından ötürü yıllar boyu temiz görünümlü ve sararma yapmadan kalmaktadır. Nokta duşkabin her ölçüye her banyoya uygun model duşakabin üretmektedir.

  aynı zamanda istanbul içi tüm ilçelere ücretsiz ölçü keşif ekibi göndererek yerinde ölçü alıp katalog'dan Duşakabin modellerini göstererek müşterilerine öneriler sunmaktadır. Sizde sağlam duşkabin’e sahip olmak istiyorsanız 0212 504 91 47 arayın Nokta duşakabin ürün çeşitleri arasında 38 farklı sağlam duşkabin modeli bulunmaktadır. Bunlar pleksi cam kabinler ve tamperli cam kabinlerden oluşmaktadır.

 • Fiesta Serisi Duşkabin Çeşitleri - 22/06/2012
 • Süper Fiesta Serisi  Duşkabin Çeşitleri

  SÜPER FIESTA SERİ DUŞAKABİNBu Yazılarımızdan Önceki  Duşkabin Tanıtım Yazılarımız Bir Duşakabin Çeşidini Ve Özelliklerini Anlatmakta İdi Şimdiki Yayınlınladığımız Yazıda İse Üretmekte Olduğumuz Dört Seri Den Biri Olan Süper Fiesta Serisi Duşkabin Modelleri’nin Tamamı Olan 10 Farklı Model Duşakabin Çeşidinin Ürün Özelliklerinden Bahsedicem .

  Süper Fiesta Serisi Duşkabin Modellerimiz 10 farklı ürün modelden oluşmaktadır. Bu modellerin 6 tanesi oval 4 tanesi kare olarak üretilmektedir. Oval olarak üretilen ürün çeşitlerimizin ürün isimleri : yakamoz,elmas,turuva,safir,yakut ve zümrüt ismi ile web sitemizde yeralmaktadır.kare olarak üretilen ürün çeşitlerimizin isimleri : efes,leydi,göreme ve rodeo . Telefon ile sipariş esnasında ürün tarifini kolayca yapabilmeniz için  Her Ürüne Farklı Bir ürün adı verilmiştir.

  Şimdi Sırası İle Ürünlerin Özelliklerinden Başlıyalım

  • İLK ÜRÜNÜMÜZ : Yakamoz Duşakabin  4 mm SECURIT CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL POLİSTREN CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL DEN OLUŞMAKTADIR.
  • İKİNCİ ÜRÜNÜMÜZ: Elmas Duşakabin  4 mm SECURIT CAM 4SABİT 4 ÇALIŞIR PANEL POLİSTREN CAM 2 SABİT 4 ÇALIŞIR PANEL DEN OLUŞMAKTADIR.
  • ÜÇÜNCÜ ÜRÜNÜMÜZ : Turuva Duşakabin  4 mm SECURIT CAM 2 SABİT 4 ÇALIŞIR PANEL POLİSTREN CAM 2 SABİT 4 ÇALIŞIR PANEL DEN OLUŞMAKTADIR.
  • DÖRDÜNCÜ ÜRÜNÜMÜZ : Safir Duşakabin   4 mm SECURIT CAM 2 SABİT 4 ÇALIŞIR PANEL POLİSTREN CAM 2 SABİT 4 ÇALIŞIR PANEL DEN OLUŞMAKTADIR.
  • BEŞİNCİ ÜRÜNÜMÜZ : Yakut Duşakabin  4 mm SECURIT CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL POLİSTREN CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL DEN OLUŞMAKTADIR.
  • ALTINCI ÜRÜNÜMÜZ: Zümrüt Duşakabin  4 mm SECURIT CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL POLİSTREN CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL PANELDEN OLUŞMAKTADIR.
  • YEDİNCİ ÜRÜNÜMÜZ : Efes Duşakabin  4 mm SECURIT CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL POLİSTREN CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL DEN OLUŞMAKTADIR.
  • SEKİZİNCİ ÜRÜNÜMÜZ: Leydi Duşakabin  4 mm SECURIT CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL POLİSTREN CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL PANELDEN OLUŞMAKTADIR.
  • DOKUZUNCU ÜRÜNÜMÜZ : Göreme Duşakabin  4 mm SECURIT CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL POLİSTREN CAM 2 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL
  • SON ÜRÜNÜMÜZ OLAN : Romeo Duşakabin 
  • 4 mm SECURIT CAM 1 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL POLİSTREN CAM 1 SABİT 2 ÇALIŞIR PANEL DEN OLUŞMAKTADIR.
 • Ucuz Duşkabin - 22/06/2012
 • Ucuz Duşkabin

  Nokta Duşkabin’den Ekonomik Seri Duşkabin.  Bu Yazımızda Ekonomik Seri Duşakbin Modelimiz Olan Polo seri  Duşakabin Modelimiz’den  Bahsedicem

  Ürünlerimiz - Süper King Serisi Duşakabin
   
  Linda Küvet Üstü Duşakbin

  Dikdörtgen Küvet Üstü,Mika Camlı,Beyaz Profilli,2 Sabit 2 Sürgülü Ön Pane,l Duşakabin Modeli, Linda Duş Kabini
   TL 
  İncele

   
  Sıla Küvet Üstü Duşkabin 

  Dikdörtgen Küvet Üstü, Mika Camlı, Beyaz Profilli,3 Sabit 2 Sürgülü Panel,Duşakabin Modeli,Sıla Duş Kabini
   TL 
  İncele

   
  Antik Küvet Üstü Duşkabin 

  Dikdörtgen Küvet Üstü, Mika Camlı, Beyaz Profilli,2 Sabit 1 Sürgülü Panel ,Köşe Girişli Duşakabin Modeli, Antik Duş Kabini
   TL 
  İncele

   
  Hitit Küvet Üstü Duşkabin 

  Dikdörtgen Küvet Üstü,Mika Camlı,Beyaz Profilli,1 Sabit 1 Sürgülü Ön Pane,l Duşakabin Modeli, Linda Duş Kabini
   TL 
  İncele

   
  Polo Tekne Üstü Duşkabin

  Kare, Köşe Girişli Tekne Üstü, Mika Cam,2 Sabit 2 Sürgülü Panel Duşakabin Modeli :Polo Duş Kabini
  TL 
  İncele

   
  Tuana Tekne Üstü Duşkabin 

  Oval, Tekne Üstü, Mika Camlı,2 Sabit 2 Sürgülü Panel Duşakabin Modeli :Tuana Duş Kabini
   TL 
  İncele

   


   

  Nokta Duşkabin’den Ekonomik Seri Duşkabinler. tekne üstü köşe girişli beyaz profil kare duşakabin.

  toplu konut idaresi (TOKİ)  ve  İnşaat Firmaları'nın En Çok Tercih Etmekte olduğu duşakabin Modeli Olan Polo Köşe girişli Duşakabin Artık Kiracı Olan Kişilerinde Oldukça Rağbet Göstermekte Olduğu Bir Ürün haline geldi.

  Polo Duşkabin: 70x70,80x80,90x90 ve 100x100 ebatlarında h:yüksekliği 1,80 standartlarındadır. 

  Ürünümüz polistren(mika) cam kabin dır. Cam desenleri arasında palmiye,yunus ve damla desenleri mevcutur. Profil seçenekleri 2 ayrı seçenektir:kalın seri ve ince seri dir.profil renk seçeneği ise beyaz profildir.  Bu ürünümüz ister tekne ile ister yere mermer üzerine uygulanabilmektedir. Sizde banyonuzda temizlik derdinden en ekonomik biçimde kurtulmak istiyorsanız size tavsiye edebileceğimiz en ideal duşakabin modelidir. ürünümüz ucuzlugunun yanısıra  2 yıl garantilidir. 

  Duyuru Arşivi
 • VENÜS DUŞKABİN
 • PLÜTON DUŞKABİN
 • JUPİTER DUŞKABİN
 • EFES DUŞKABİN
 • Güneş kremi