nokta duşakabin
 • Spastik Tekerlekli Sandalye - 23/02/2013
 • Spastik Tekerlekli Sandalye

  Türkiye’nin ilk ve tek yüzde 100 Spastik Tekerlekli sandalye ,tamamı Türk mühendisleri ve bilim insanlarından oluşan yenilikçi bir ekip tarafından üretildi. Hizmet Medikal çalışmalarının ürünü olan Spastik Arabası tüketiciyle buluşuyor.

  spastik tekerlekli sandalye Sapastik hastaların ve ve bakıcısının rahatlığı düşünülerek Tasarladığımız Spastik Tekerlekli sandalye Hastanın Durumu Gözününde bulundurularak,Kişiye özel yerden yüksekliği, oturma yeri yüksekliği,taşıma kapasitesi,sırt yüksekliği gibi  bi takım özellikleri Hastanın İsteğine Göre özel olarak kendi imalat fabrikamızda üretilmektedir. Spastik Arabası Tekerlekli Sandalye  tasarımı modeli ve üretimi tamamen Firmamızın arge çalışmaları sonucu olarak tasarlanmıştır.

  Hizmet Medikal Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Aygün’nün fikriyle doğan Spastik Tekerlekli sandalye 21 aylık bir Ar-Ge çalışması sonucunda üretildi. Spastik Hastalar Tarafından sayısız testlerden geçirildi. Spastik Tekerlekli sandalyi ,Deneyen hasta yakınları  yüzde 100’e kadar başarılı bulundu. Spastik Tekerlekli sandalye’nin tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Yusuf Aygün " Spastik Tekerlekli sandalye ,Hizmet Medikal tarafından Türkiye'de üretildi, Spastik hastalar tarafından test edildi ve AR-GE çalışmaları yapıldı. Kalitesi ve Konforu itibariyle sadece ülkemizde değil, dünyada da bir ilk'tir ve benzersizdir. Spastik Tekerlekli sandalyesayesinde artık Hasta Yakınlarıda Çok Rahat Edecek! Başta anneler olmak üzere Türk insanı artık Hasta Bakımında çaresiz değil" dedi.

  Ürünü Satın Almak İçin Siteyi Ziyaret Ediniz

  www.tekerleklisandalye.info

  Tekerlekli sandalye siparişi

 • Duşakabin - 25/11/2012
 • Duşakabin

  Duşakabin; evlerde modern hayata geçişin bir göstergesi olup, banyolarda güzel bir görünüm sağlayan, temizlik ve hijyenik konusunda oldukça başarılı bir teknoloji ürünüdür. Duşakabinler sayesinde evlerinizde artık rahat bir şekilde duş alabileceksiniz. Çünkü bu ürünler kapaklı bir şekilde yapılmış ve dışarıya su sızdırmayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca banyolarınızda yerlerin ıslanmamasını sağlayarak rutubet oluşumunu engellemektedir. Duşakabin yararları bunlarla sınırlı değildir. Şimdi size maddeler halinde duşakabini yararlarını ve ne işe yaradığını anlatalım.

   

  -          Banyolarınızda temiz bir görünüm olmasını sağlar.

  -          Yıkanırken kış aylarında kapaklı olduğu için üşümenizi engelleyerek içerisini sıcak su sayesinde ısıtır.

  -          Temizlik ve hijyen açısından duşakabin oldukça önemli bir teknoloji ürünüdür.

  -          Cam veya plastik olarak kapaklı çeşitleri mevcuttur.

  -          Oval veya dikdörtgen biçiminde hoşunuza giden tasarımlardan seçme hakkında sahipsiniz.

  -          350 Türk lirasından başlayarak satışa sunulmaktadır.

  -          Fiyatlar içerisinde monte fiyatları dahil olarak satılmaktadır. Ancak her firmada bu uygulama geçerli değildir.

  -          Banyolarınızı sürekli olarak her duş alımından sonra yıkamak zorunda kalmayacaksınız.

  -          Dışarıya su sızdırmadığı için artık kuru ve temiz bir banyoya sahip olacaksınız.

  -          Banyolarınızda duşakabinin bulunması evinize zengin havas katacaktır.

  -          Bütçenize uygun olan duşakabinleri alarak banyonuza uygun yere monte ettirebilme hakkına sahipsiniz.

  -          Duşakabinler altlarındaki küvetlerle birlikte satılmaktadır.

  -          Tek kapılı ve çift kapılı duşakabinlerin fiyatları değişim göstermektedir. Buradan seçtiğiniz ürünlerin fiyatına sitemize üzerinden bakabilirsiniz.

  -          Duşakabinlerin camları saydam veya buzlu şekilde olabilmektedir. Buzlu camlar sayesinde içerideki kişinin görülme olasılığı düşmektedir.

  -          İnternet sitemiz üzerinden mesaj bırakarak veya bizleri arayarak dilediğiniz soruları sorabilir ve hemen bir duşakabin siparişi verebilirsiniz.

  -          Dilerseniz telefon numaranızı bize mail olarak atabilir ve sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

   

 • Duşakabin ve Duşakabin Modelleri - 28/11/2012
 • Duşakabin aslında birçok işlevi olan bir banyo eşyasıdır denilebilir. Siz banyo yaparken bu sayede başka bir insan da yine banyodaki başka bir işi yapabilir. Aynı anda banyo odasına birden fazla insanın girmesini sağlayabilir. Duşakabin olmasaydı duş yapan bir insan kendi dışında başka birini orada görmek istemediği için banyo tek bir kişi tarafından kullanılmak zorunda kalırdı. Duşakabinler aynı zamanda banyoda etrafa çok fazla su saçılmasını da önlerler. Suyun etrafa sıçramasını önleyecek bir engel olmazsa su düşündüğümüzden de daha fazla yayılabilir. Duşakabinin kapak ve diğer duvarları bu sıçramayı da önler.

   

  Kaç Tür Duşakabin Mevcut

  Banyolarımızda çokça kullanmaya başladığımız bu ürünlerin genel olarak farklı çeşitleri mevcut. Bunlar; Mika (Polistren), Temperli (Cam) ve Kompakt duşakabinler olmak üzere sınıflandırılıyor. Mika olanlar temperli ve kompakt duşakabinlere oranla daha düşük fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır.

  Mika yani polistren olan tür aslında plastik türevlerinden üretilmiş yapay plastik ürünlerdir.  Asitlere ve yıpranmaya karşı uzun süre dayanıklıdır. Ayrıca renksiz olması, renk ve şekil verilebilmesinin kolaylığı da kullanımı açısından önemlidir.

  Temperli olanlar camlı duşakabinlerdir.  Bu üründe kullanılan camlar 700 santigrat dereceye kadar ısıtılıp arkasından içine direkt hava üflenerek soğutulmaktadır. Bu işleme de temperleme denilmektedir. Bu işleme tabi tutulan camlar kırılmaya karşı çok daha dayanıklı olmaktadır. Camların doğru şekilde temperleme prosesine tabi tutulması sağlamlıkları açısından önemlidir. Bu nedenle güvenilir firmalardan bu ürünleri almanız tavsiye edilmektedir.  Ayrıca cam ürünlerin üzerine çeşitli desenler de işlenebilmektedir. Reklendirme de belirli seviyelere kadar yapılabilmektedir.

  Kompakt olanlar ise sadece içinde duş alınacak alanı ve duş bulunmayan aynı zamanda hidromasaj ve jakuzi gibi özellikleri de olan daha lüks ve komplike özelliklere sahip ürünleri ifade eder.

   

  Duşakabin Modelleri

  Kullanım türlerine ve uygulanacak alana göre birçok çeşidi vardır:

  -          1 adet sabit, 1 adet kayar panele sahip model

  -          1 adet sabit, 2 adet kayar panele sahip tür

  -          Yerden tavana kadar  iki duvar arasına döşenen genellikle 2 adet sabit 2 adet kayar paneli olan model

  -          Yerdeki duş teknesi üzerine yerleştirilen dört köşe olan model

  -          Yerdeki duş teknesi üzerine yerleştirilen oval olan model

  -          Oval bir küvet üzerine yerleştirilmiş olan tür

  -          Standart bir küvet üzerine yerleştirilmiş 2 adet kayar, 2 adet sabit panele sahip model

  -          Küvet üzerine yerleştirilmiş olup 2 duvar arasını kapatan model

  -          İki banyo duvarının kesiştiği köşeye yerleştirilmiş olan oval model

  gibi modelleri burada genel olarak sayabiliriz.

   

  Firma Seçimi Önemli

  Duşakabininizi güvenilir bir firmadan almanız çok önemlidir. Sıradan ve güvenilirliğini kabul ettirmiş bir firmadan tedarik etmediğiniz taktirde ileride ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Satın alıp parasını ödediğiniz ürün monte edildikten sonra siz kullanırken su sızdırabilir, camları doğru işlemlere maruz kalmadığı için çok küçük darbelerde kırılabilir. Böyle bir durumda firma sorunu gidermek için ciddi çaba bile gösterse evinizde tekrar bir çalışma yapmaları gerekecektir. Düşünün ki su sızmasını önlemek için çalışacaklar. Ürün yerinden kaldırılacak. Oradaki kaçak olabilecek noktalar kontrol edilecek. Sorun bulununcaya kadar uğraşılacak. Bu da sizin için ciddi bir zaman ve konfor kaybı olacak. Servis ihtiyacınız olduğunda veya ayıplı ürün nedeniyle değiştirme veya tamirat gerektiğinde karşınızda güvenilir bir firmanın olması çok önemlidir. Tabii hepsinden önemlisi yüksek kalite ile uygun şekilde üretilip doğru şekilde monte edilmiş olmasıdır. Bu nedenle işinizi sağlama alıp doğru hizmeti alacağınız bir firmayı tercih etmeniz size hem ekonomik yönden hem de rahatlık açısından ciddi artılar sağlayacaktır

   

 • Bahçelievler Duşakabin - 17/11/2012
 • Bahçelievler Duşakabin

  Nokta duşakabin fşrmasının internet adresleri yanısıra birde blogspot web adresi bulunmakta bu web sitesinde nokta duşakabin firmasında yayınlanmakta olan duşakabin küvet duş teknesi ve firma duyuruları hakkındaki haberleri arşiv halinde bulundurup duyurular hakkında müşterilen yorumları alınmaktadır. 

  2011 yılı kasım ayında faliyete giren giren bahcelievlerdusakabin.blogspot.com sayfamız bu gün tibariyle tam 1 yılını doldurmuş bulunmaktadır. aradan geçen bir yıllık zaman zarfında 4500 tüketiciye bilgi sunup 38 farklı kampanya haberinin duyurusunu yapmıştır. önümüzdeki aylar ve zamanlar içerisindeki hedeflerimizde ise daha profosyönelce tasarımla daima yenilen içeriğiyle  tüm kullanıcılara her zaman en iyi olanı bildirmek olcaktır. bahcelievlerdusakabin.blogspot.com

 • Duş Teknesi Ve Küvet Fiyatları - 06/11/2012
 • Duş Teknesi Ve Küvet Fiyatları

  Pazarcı Deyimi İle Herevin İhtiyacı Denirya Bizde Her Banyonun İhtiyacı Diyerek konumuza başlıyalım,Üretim Satış Ve Montajnı Kendi Ekimizle Yapmakta Olduğumuz Duş teknesi ve küvet fiyatları tabloda görüldüğü gibidir.


  Ürün Adı Ürün Ölçüsü Ürün Fiyatı 
  Oval Düz Duştekneleri
  Alora Duş Teknesi70x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Vande Duş Teknesi80x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Gala Duş Teknesi90x90 h:20Fiyat Bilgisi
  Tensa Duş Teknesi100x100 h:20Fiyat Bilgisi
  Oval Oturmalı Duş Tekneleri
  Fontıa Duş Teknesi90x90 h:20Fiyat Bilgisi
  Flore Duş Teknesi100x100 h:20Fiyat Bilgisi
  Kare Düz Duş Tekneleri 
  Cındy Duş Teknesi80x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Vıctorıo Duş Teknesi90x90 h:20Fiyat Bilgisi
  Esterya Duş Teknesi100x100 h:20Fiyat Bilgisi
  Dikdörtgen Düz Duş Tekneleri
  Hawaı Duş Teknesi100x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Malıbu Duş Teknesi100x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Lıfe Duş Teknesi110x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Samba Duş Teknesi110x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Atenas Duş Teknesi120x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Armada Duş Teknesi120x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Multı Duş Teknesi130x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Andora Duş Teknesi130x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Ege Duş Teknesi140x70 h:20Fiyat Bilgisi
  Lena Duş Teknesi140x80 h:20Fiyat Bilgisi
  Sera Duş Teknesi150x70-80 h:20Stokta yok

 • Duşakabin Modelleri Fiyatları - 05/11/2012
 • Duşakabin Modelleri Fiyatları

  Duşakabin Modelleri Ve Fiyatlarını Bulabileceğiniz Nokta Duşakabin Web Sitemiz Aylık Haftalık Ve Günlük Güncellemeler İle Duşakabin Sektörü Hakkında Tüketicilere Daima Güncel Bilgiler Aktarmaktadır.Nokta duşakabin web sitemizin fırsat köşesi bölümünde firmamızın düzenlemiş olduğu kampanyalar hakkında bilgi edinebilir ve en hesaplı fiyatla dşakabin sahibi olabilirsiniz. biz nokta duşakabin olarak duşkabin fiyatlarında en ucuz duşakabini biz satarız iddası taşımamaktayız,nokta duşakabin olarak satışını yapmış olduğumuz ürünün uzun ömürlü kaliteli ve hesaplı bir ürün olması nokta duşakabin firmasını kısa sürede en çok beğenilen firma yapan etkendir.

  Nokta duşakabin firması olarak bizim kalite politikamız,Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

  Duşakabin Fiyat Politikamız kampanyalı satışlar dışında fiyatlistesi katalog fiyatları ile parakende ve toptan satışlarda sabit fiyat uygulamaktır. Duşakabin fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için duşakabin fiyat listesi katalogunu tıklayınız, kampanyalı duşakabin fiyatlarımız için fırsat köşesi bölümüne bakınız. daha ayrıntılı geniş bilgi için 0212 504 91 47 telefondan bilgi edinebilirsiniz.

  Duşakabin Modelleri ve Duşakabin Fiyatları

  Duşakabin yaptırmaya karar verdiyseniz ; ve sorun yaşamadan kaliteli ve güvenilir bir firmayla çalışmak istiyorsanız iyi düşünün çok araştırın ve doğru karar verin günümüzde birçok firmaduşakabin leri bizim gibi üretici olan birkaç firma üzerinden temin etmekte olup üzerine kar ekleyerek siz son kullanıcılara sunmaktadır ve birçoğuda şahıslardan ibaret olup montaj sonrası destekleri bulunmamaktadır . Duşakabin yaptıracağınız firmayı seçmeden önce üreticimi yoksa aracı bir firmamı olduğuna dikkat etmelisiniz.

  Duşakabin günümüzde banyolarımızın vazgeçilmezi olmayı başarmıştır…
  Kombi, çamaşır makinesi, banyo dolabı gibi ürünlerimizi barındıran banyolarınız
  Duşakabin sayesinde rutubet ve buhar gibi olumsuz etkilerden korunarak daha uzun ömürlü olacaklardır.
  Duşakabin çağdaş yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olmayı da başarmıştır….
  hatta günde birkaç kere enazından şöyle bir rahatlamak için suyun altına girip çıktığımız banyolarımızda duşakabin olmasının rahatlığını artık hepimiz biliyoruz
  Duşakabin sayesinde banyolarınız , kuru ve daha kolay temizlenebilir bir hale gelmiştir.
  Duşakabin firmalarının yaygın olarak uyguladıkları ucuz duşakabin
  Sloganına kapılan müşterilerimiz kaliteden ödün vermeden ucuza yapılamayacağını geçte olsa anlamışlardır.
  Tabi bu demek değildirki en pahalı duşakabin en güzel  ve kaliteli duşakabindir.
  Duşakabin sektöründe kaliyeti ve rahatlığı ve güveni bizimle yakalayacaksınız.
  Duşakabin sektöründe iddialıyız...
  Duşakabin konusunda iddialıyız diyoruz çünki biliyoruzki duşakabin dışında hiçbirşey bilmiyoruz. Duşakabin bizim işimiz ve işi ehline danışmadan yaptırmayın eğer duşakabin ihtiyacınız varsa mutlaka bizim duşakabin modellerimizi incelemelisiniz .Duşakabin modellerimiz başlıklı sayfada duşakabin modellerimizi bulabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz .Duşakabin Fiyatları başlıklı sayfamızda ise duşakabin fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   

 • Ankara Duşakabin - 26/09/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN ANKARA 

  ankara duşakabinFirmamız kaliteli ürün hesaplı fiyat politikası ile , ülkemizin tüm bölgelerine, üretimini kendi üretim tesislerinde yapmakta olduğu ürünlerini göndermektedir. ankara'nın tüm ilçelerine, ürünlerini gönderi yapmadan bizzat firma personeli tarafından adrese teslim etmekte, ve bu ürünlerin montajınıda kendi uzman ekibi ile, 2 yıl ürün ve işçilik garantisi ile sunmaktadır. nokta duşakabin firması , 60 çeşit ürüne sahip ,ülke çapında ürün satışı yapan bir firmadır.

  ürünlerimizde kullanmış olduğumuz malzemelerimizin tamamı yerlidir. Cam Duşakabin Çeşitlerimizde kulanmış olduğumuz cam kalınlık çeşitleri, 4 mm 5 mm ve 6mm seçeneklerinden oluşmaktadır.cam desenleri ise 32 farklı desen seçeneğinden oluşmaktadır.

  müşterilerimizin isteklerine göre özel ölçülerde ve istemiş olduğu cam kalınlığında, ve beğendiği desen seçeneğine göre Duş kabini üretimi yapmaktayız. banyo ölçülerinize göre özel ölçü duşakabin fiyatı ne tutar diye duşünüyorsanız eğer bunun için ANKARA DUŞAKABİN FİYATLARI bölümünden fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Altındağ Duşakabin Fiyatları 
  • Ayaş Duşakabin Fiyatları 
  • Bala Duşakabin Fiyatları 
  • Beypazarı Duşakabin Fiyatları 
  • Çamlıdere Duşakabin Fiyatları 
  • Çankaya Duşakabin Fiyatları 
  • Çubuk Duşakabin Fiyatları 
  • Elmadağ Duşakabin Fiyatları 
  • Etimesgut Duşakabin Fiyatları 
  • Evren Duşakabin Fiyatları 
  • Gölbaşı Duşakabin Fiyatları 
  • Güdül Duşakabin Fiyatları 
  • Haymana Duşakabin Fiyatları 
  • Kalecik Duşakabin Fiyatları 
  • Kazan Duşakabin Fiyatları 
  • Keçiören Duşakabin Fiyatları 
  • Kızılcahamam Duşakabin Fiyatları 
  • Mamak Duşakabin Fiyatları 
  • Nallıhan Duşakabin Fiyatları 
  • Polatlı Duşakabin Fiyatları 
  • Pursaklar Duşakabin Fiyatları 
  • Sincan Duşakabin Fiyatları 
  • Şereflikoçhisar Duşakabin Fiyatları 
  • Yenimahalle Duşakabin Fiyatları 
  • Akyurt Duşakabin Fiyatları 
  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
 • Küvet Alırken Dikkat edilmesi gereken - 23/07/2012
 • Küvet Alırken Dikkat edilmesi gereken hususlardan biride küvetinizin yüksekligidir. düz küvetlerde küvet yükseklikleri standardı 55cm dir. mini küvetlerde ise yükseklik 43 cm dir.düz küvetlere göre 12 cm alçak olan mini küvet kullanımı yaşlı ve çocuklu olan ailelerde oldukça kullanışlıdır. mini küvet fiyatı  düz küvetele aynıdır. herangi bi fiyat farkı oluşmamaktadır. 

  standart ölçülerimiz 100x70 ile 150x80 cm arasında üretilmektedir. üretimini yapmış oldugumuz ürünlerimizin tamamı akrilik panellidir.aynı zamada %100 yerli kendi üretimizizdir. stışı yapılan ürün 2 yıl firmamız garantisindedir.

  Ürünlerimiz
   
  SPRICE Oturmalı Mini Oval Küvet (90x90 h: 43) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  FLASH Oturmalı Mini Oval Küvet (100x100 h:43 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  OPERA Mini Dikdörtgen Küvet (100x70 h:43) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  Beta Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (100x70 h:43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  ROSANNA Mini Dikdörtgen Küvet (100x80 h:43) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  TIAGO Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (100X80 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  GIA Dikdörtgen Mini Küvet (110X70 H 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  ALORA Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (110X70 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  ICE Dikdörtgen Mini Küvet 110x80 h: 43 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  Malta Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (110X80 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  NOVA Dikdörtgen Düz Mini Küvet (120X70 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  NIAGARA Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (120x70 h:43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   

   

 • Duşakabin Fiyat Aralıkları - 22/07/2012
 • Duşakabin Fiyatları Konusunda En Güncel bilgileri ve  ayrıntılı açıklamaları bululabildiğiniz web sitemiz, aylık güncellemeler ile, yeni kampanyar ile, yenilenmekte.  duşakabin fiyatları araştıran tüm internet kullanıcılarına aradığını kolayca bulabilme imkanı sağlamaktadır. duşakabin fiyatları yanısıra duş teknesi,küvet ve jakuzi fiyatlarının'da yeralmış olduğu web sitemizde, ürün teslimatı,ödeme seçenekleri bulunmaktadır. sitemizde banyo ölçülerinize göre bir ürün boyutu bulamadı iseniz, sektöründe uzman ve deneyimli olan firmamız istanbul içi tüm ilçelere ücretsiz keşif yapıp yerinde ölçümlendirip fiyatlandırma yapmaktadır. 

  Duşakabin Fiyatları

  Duşakabin,Duş Teknesi,Küvet ve Compact sistemleri Fiyat Bilgisi ve ücretsiz ölçü keşif Talebi için 0212 504 91 47  Arayınız. veya sitemizinin sağ üst köşesinde bulunan notunuzu bırakın biz sizi arayalım formuna numaranızı bırakarak müşteri temsilcimizin sizi arayarak ilgilenmiş olduğunuz ürün hakkında ayrıntılı bilgi vermesini talep edebilirsiniz.

  Duşakabin Fiyatları Hakkında Bilgi Almak Ve Ürün Detaylarını İncelelemeniz  İçin Üretimini Yapmakta Olduğumuz 4 Farklı Ürün Modelimiz Bulunmaktadır. Ürünlerimizin  Katagorileri Aşşağıda Belirtilen Katagorilerdir. Bu Katagorileri Tıklıyarak Ürünler Hakkında Bilgi Edinebilirsiniz

  Cam Duşakabin Fiyatları 

  Nokta Duşakabin,İki farkçı kalınlıkta temperli (sekurit) cam duşakabin olan 4 mm ve 6 mmCam Duşakabin Malzemesinden Oval Kare Ve dikdörtgen model duşakabin imalatı yapmaktadır. sitemizde bulunan duşakabin katagorilerinde görmüş oldugunuz duşakabin ürün serileri olan süper fiesta duşakabinler 4 mm temperli cam kullanılarak üretilmektedir. süper gold seri duşakabin modelleri 6 mm tamperli cam kullanılarak üretilmektedir.

  cam Duşakabin fiyatları kalınlıgına yani serisine göre ve ürün ölçülerine göre faklı fiyatlandırılmaktadır. fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ücretsiz ölçü keşif ekibi talepetmek için 0212 504 91 47 telefonu arayınız. online talepte bulunmakiçin sitemizin sağ üst köşesinde bulunan biz sizi arayalım resmi üzerine tıklayıp ekranda çıkan forma iletişim bilgileriniz ve adres bilgilerinizi bırakarak online duşakabin  bilgisi alabilirsiniz.

  .

 • Duşakabin Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler. - 20/07/2012
 • Duşakabin Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

  Banyonuzu Yenileme düşüncesindesiniz! Veya var olan Duşakabininizi Değiştirmeye Karar Verdiniz.Neyse Girdiniz İnternete Duşakabin Fiyatları,Duşakabin Modelleri derken Bir çok web sitesini incelediniz çeşitli makaleler okudunuz. Bazıfirmaları telefonla aradınız araştırmalarınızdan elde etmiş olduğunuz notlarınıza bakarak firmanın müşteri temsilcisine sorularıızı yönelttiniz. Kimi firmadan sıcak bir karşılama sıkılmadan sorularınıza cevap aldınız ve fiyat konusunda anlaşamadınız,kimi firmanın fiyatları oldukça cazip fakat sorularınıza verilen cevaplar sizi tatmin etmedi, birde interneti bıraıp aradığınız model ve fiyatda duşakabini yapı marketlerde araştırmaya karar verdiniz. Aradan 1 hfta geçti ve siz hala bir karara varamadınız. Artık yazda geldi firmaların iş yogunlugu oldukça fazla şiparişiniz 1 haftadan önce gelmesi çok zor , şimdi ne yapmalıyım nasıl karar vermeliyim diyorsunuz en iyi ürün en ve en ideal fiyat nasıl olmalı nereden alınabilir, sorusuna azda olsa tecrübelerimize  dayanarak ışık tutacak birkaç öneri sunmak istiyoruz.

  Öncelikle banyo ölçülerimizi alıp bu çok kolay banyomuzun köşesini L şeklinde ucdan uca veya nasıl bir model istiyorsanız duvardan duvara bir metre yardımı ile ölçünüz.  Eşinizin fikrinide alarak Temperli Cam Duşakabin Veya Hesaplı bişi olsun diye Polistren (mika) Cam Duşakabin Nasıl Bişi Olmasını İstiyorsanız Öncelikle Buna Karar Verin Ardından Ürününüzün Deseni Konusunda Karar Verin ve İnternede Bulunan Web Sitesi Bulunan Firmaları Not Edin Ve Bu Firmalar Hakkında Müşterilerin Yorumlarını Firma Ürünleri Hakkında Düşüncelerini Mutlaka Okuyun Firmayı Tavsiye Eden Diger Silerde Yeralan Haberlerine Mutlaka Bakın Firmanın Ürünlerini Size En İyi Ürün Almış olan müşteriler anlatacaktır.

  Birde en büyük hata şudur,en ucuzu olsun nasıl olursa olsun mantığı ile yolaçıkıp çin malı olsun eko seri olsun fark etmez diyerek kalitesiz bir ürüne 150 tl ödiyip alıp kısa zaman sonra arzalanıp atıp bidaha bir ürün alma hatasıdır. Bu külfet  size ucuz ürünü çok pahalı almış olursunuz. Birde almış oldugunuz ürün mutlaka garantili olmalı ve garanti servisinin çok iyi çalışıyor olması gerekmektedir. İşi şansa bırakmadan en ucuzu alma gayretine girmeden ideal fiyatlı ve uzun garanti süresi olan kaliteli bir ürün en rahat kullılabilir ve en hesaplı üründür. 

  mars duşakabin akik duşakabin inci duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin
  ELMAS DUŞAKABİN safir duşakabinyakut duşakabin
  Elmas DuşakabinSafir DuşakabinYakut Duşakabin
 • Akrilik Duş Teknesi Malzemesi - 19/07/2012
 • Akrilik Duş Teknesi

  Akrilik Duş Teknesi Akrilik Duş Teknesi’nin Üretiminde Ana Malzeme Olarak En Yüksek Kalitede Polimetilmetakrital Kullanılmaktadır.Aşınma Direnci Yüksek Olan Akrilik,Kolay Temizlenebildiği Ve Mikrop Barındırmadığı İçin En Çok Tercih Edilme Sebebidir. Akrilik İnsan Doğasına En Uygun Malzemelerden Birisi Olarak Biliniyor.Esnek Bir Yapıya Sahip Olan Akrilik,Darbeye Karşı dayanıklılığını koruyor,deforme olmuyor. Yüzeyde oluşabilen en ufak bir çizik,Polisaj Uygulaması ile kolayca yok edilebiliyor. Akrilik ürünler renk pingmentlerinin homojen dağılımı sayesinde Parlaklığını asla yitirmiyor.Yıllar geçsede ilk günkü görünümünü koruyor.

 • Fiyatı ucuz kalitesi Nasıl? - 18/07/2012
 • Duşakabin’de “Kalite “

  Duşakabin’de Kalite’nin Önemi , Duş Kabinlerinde kullanılan Silikonun Kalitesi,Rulmanları kalitesi ,Fitilin Kalitesi ,Duşakabin Camlarının Kalite ve duşakabin profillerinin kalitesi Çok Önemlidir.

  Ülkemizde bir çok duşakabin firması'nın varlıgı, duşakabincilere rakip  "çin malı" duşakabinlerin piyasada oldukça yaygın olması, duşakabin piyasasında rekabeti maksimum seviyeye Yükseltmiştir.

  Ülkemizde Bulunan, Duşakabin Firaları'da,Rekabete Ayak Uydurmak İçin , bahar kampanyası,yaz kampanyası,Gibi  türlü türlü kampanyalar düzenliyerek, fiyatları oldukça aşşagılara Çekerek, Rekabet Etmeye Çalışmaktadırlar.

  Fiyatı ucuz kalitesi Nasıl?

  Duşakabin’de Kaliteyi Bozmadan, En Ucuzu Üretmenin, sadece bir yolu vardır. Duşakabin malzemesini peşin para ile çok yüklü miktarda alıp, sadece belli standart ölçülerde  seri üretim yapıp, satışınıda toplu olarak yapıldığında kalitesi bozulmadan işci maliyetleri ve nakliye maleliyetlerinden kazanılan ve toplu alımlardan doğan iskonto oranlarından dolayı ucuza maledilebilen duş kabinlerini kalitesi Değiştirilmeden Ucuza Satılabilir. 

  Bunun Dışında adet bazında parekende ucuza satılabilecek duşakabinler’de kalite bozulmadan kampanya adı altında çok ucuza satışı yapılan bir duşakabin mutlaka malze kalitesinin eksikliğinden ucuzlatılarak satılmaktadır. Bu anlattıklarımıza bir örnek ilave etmek istiyorum  Koçtaş Duşakabin koçtaş yapı marketlerde bulunan kabinler ! 80x80 :h180 buzlu cam 225 tl  fiyat mükemmel kalite ise bilinmiyor?Koçtaş duş teknesi  80x80 :h 20 fiyat 240 tl  bu fiyatlardan anlaşıldığı gibi duşakabin piyasasındaki rekabetinde ön planda olup piyasayı allak bullak etmek için  yapılan kampanyadaki ikilemi anlamışsınızdır umarım cam desenli  duşakabin + duş teknesi  koplesi 225 iken sadece duş teknesi 240 tl neden malzeme farklılığından dolayı olduğu gayet açık ve net 225 tl fiyata koçtaş’da satılmakta olan duşakabinleri alan müşterilerin internet sitelerinde bulunan yorumlarda ortada. Yani duşakabin’de kalite her zaman çok önemli bir nokta.

  Biz nokta duşakabin firması olarak sektörün  gerekliliklerini çalışanlarımızın eğitim ve becerilerini daima geliştiren müşterilemizin memnuniyetini her zaman ön planda tutan sistemli çalışarak kurumsal yapının gerektirdiği biçimde en uygun fiyatlar ile en kaliteli duşakabini daima ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

 • Duş Teknesi’nin Farkı Nedir. - 17/07/2012
 • Küvet  İle Duş Teknesi’nin Farkı Nedir.

  Günümüz banyolarının bir çogunda görmekte olduğumuz küvet ve duş teknesi modelleri  arasında ne gibi bir fark vardır.

  Küvet İle Duş Teknesi’nin Farkı Nedir. Banyo genişliği dar olan ve Zamanı kısıtlı olan ve günde bir veya bir kaç kez banyoyapanlar için en idaeal olan duş teknesidir. Duş tekneleri  3 farklı versiyonda  çeşitli modellerde ve standart ölçü ebatlarda akrilik ve pvc olarak imal edilmektedir. Duş teknelerinde bulunan versinyonlar düz  duş tekneleri ,monoblok  duş tekneleri ve flat duş tekneleridir. Bunların birbirinden farklı olan özellikleri h: yükseklikleridir. H: yükseklikleri çeşitli firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir.noka duşakabin firmasının üretmekte olduğu standart ölçüler  “düz 20cm,mobolok 17 cm ve flat 9 cm dir.” Duş tekneleri modelleri ise oval,kare ve  dikdörtgen modelleridir.

  Banyosu geniş ve banyo yapmanın keyfini doyasıya yaşamak istiyenler için en ideal olanı ise küvettir.Küvetin duş teknesi ile olan farkı içerisinde su birikrebiliniyor olması ve hidromasaj sistemi kurularak masaj özellikli olmasıdır. Küvet Modellleri  oval köşe küvet,dikdörtgen küvet,ve özel tasarım küvetleri  yanı sıra mini küvet seçenekleri mevcuttur. Küvet fiyatları ise duş teknesine göre daha pahalıdır.

  Nokta duşakabin  satışını yapmakta olduğu küvet ve duş tekneleri  442-en TSE standartlarında süperduş üretim tesislerinde üretilmektedir.%100 yerli malzeme olup akrilik ayaklı ve panellidir.2 yıl firmamız garantisi ile satış ve montaj işlemi gerçekleştirilmektedir.

 • dikdörtgen duşakabin fiyatlar - 16/07/2012
 • 2012 Duşakabin Fiyatları 

  2012 yılı Başında Sitemizde bulunan tüm duşakabin fiyatları yeni kampanyalar ile birlikte düzenlenerek ürün detayları bölümünde ayrıntılı olarak sitemizde yayınlanmaya başlamıştır. nokta duşakabin ürünleri arasında aylık bazı ürünlerde %20,%40 ve %60 gibi fırsat ürünleri yayınlanmaktadır, bu fırsat ürünlerimizi Şirketimizin twitter sayfasından ve sitemizin fırsat ürünleri köşesinden takip edebilirsiniz.

  duşakabin fiyatları dışında dikdörtgen,küvet oval küvet ve özel küvet modellerimizin ürün resimleri yenilenerek fiyat bilgileri ürün detaylarında montaj ve kdv dahil olarak ayrıntılı şekilde sitede yayınlanmaya başlamıştır.

  fiyatlandırmalar hakkında ölçünüze uygun olan bir model ve fiyatlandırma bulumamanız halinde 0212 504 91 47 telefondan bilgi alabilirsiniz.

  nokta duşakabin istanbul içi tüm ilçelere ücretsiz ölçü keşif servisi mevcuttur. istanbul asya yakası  servis günlerimiz salı ve cuma günleridir. üretimini yapmış olduğumuz duşakabin,küvet ve duş teknelerimiz 2 yıl firmamız garantisindedir. 

 • %100 Akrilik Duş Tekneleri - 14/07/2012
 • %100 Akrilik boya kullanılarak imal edilen duş tekneleri modellerimiz.

  Duş Teknelerimiz %100 Yerli Malzemeden Üretilmektedir. Akrelik Malzemedir,zamanla sararma Ve Kirli Görüntü Oluşmaz. Duş Teknelerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Garantilidir.

  Duş Teknelerimizi İstanbulun Tüm Semtlerine Kapıya Kadar Teslim Etmekte Ve İstenildiğinde Montaj Hizmeti Uzman Ekibimiz Tarafından Karşılanmaktadır.

  Duş Teknesi Siparişi Vermek İçin  (0212 504 91 47)  Arayınız  

  Dikdörtgen Duş Tekneleri

   
  HAWAI Dikdörtgen Duş Teknesi 

  Dikdörtgen Duş Teknesi 100 x 70 :h27
  İncele

   
  MALIBU DİKDÖRTGEN DUŞ TEKNESİ 

  100x80 h: 20 cm Dikdörtgen Duş Teknesi
  İncele

   
  LİFE Dikdörtgen Duş Teknesi

  Dikdörtgen Duş Teknesi 110 x 70 :h27 EKTRA Dikdörtgen Duşteknesi :110 x 80 :h 27
  İncele

   

  Diğer duş teknesi modellerimiz olan kare duş teknesi,oval duş teknesi ve oturmalı oval duş teknesi modellerimiz için ürün modülümüzde bulunan paneli kullanarak ürün detaylarını inceliyebilirsiniz.

  Duyuru Arşivi

 • VENÜS DUŞKABİN
 • PLÜTON DUŞKABİN
 • JUPİTER DUŞKABİN
 • EFES DUŞKABİN
 • Tekerlekli Sandalye
 • İZMIR DUŞAKABIN
 • nokta duşakabin ankara altındağ
 • Duşkabini alırken dikkat edin...
 • Duş Sektöründe Nokta Duşakabin
 • Oturmalı mini küvet
 • Nokta Duşakabin Küvet Çeşitleri
 • Neden Nokta Duşakabin?
 • küvet ve hidromasaj sistemleri
 • Duşakabin Sektörü
 • Duşlar
 • Güneş kremi
 • 6 MM Desenli Cam Duşakabin
 • LÜX Duşakabin Modelleri
 • Duş Kabinleri
 • Duşakabin hijyeni
 • Desenli Cam Duşakabin
 • Hidromasaj Nedir ?
 • Duşakabin Sektöründe En Çok Takip Edilen Firma
 • duşakabin modelleri fiyatları
 • Duşakabin camlarına dikkat!
 • Cam duşakabin
 • Duşkabin Alırken Neye Dikkat Edersiniz
 • Cam Duşkabin Çeşitleri
 • Küvet Üstü Duşkabin Modelleri
 • Cam Duşkabin Tasarımları
 • birbirinden şık duşkabin modelleri
 • Duşkabin mi Arıyorsunuz
 • Küvet Üstü Duşkabin Modelleri
 • Duş Teknesi İle Küvet Arasındaki Fark Nedir?
 • Temperli Cam Özellikleri
 • Duşkabin sistemleri
 • Duşkabin Firmaları
 • Duşkabin İmalatı
 • Bahçelievler Duşkabin
 • KayaŞehir Duşkabin
 • Duşkabin esenler
 • Kare Duşkabin’de Fırsat Ürünü
 • Sağlam Duşkabin Modelleri
 • Fiesta Serisi Duşkabin Çeşitleri
 • Ucuz Duşkabin